Šilutės „Bočiai“ mokosi kompiuterinio raštingumo

bociu kompiuterinio rast kursaiLietuvos pensininkų sąjungos Šilutės skyriui šiuo metu priklauso 32 nariai, kurių dauguma aktyviai dalyvauja sąjungos veikloje.

Mūsų bočiai lanko ansamblio repeticijas, yra aktyvūs F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykstančių renginių dalyviai, lanko ir padeda susirgusiems skyriaus nariams.

„Bočių“ ansambliui nuo pat jo įsikūrimo vadovauja Česlovas Jovaiša. Šiais metais jau surengėme koncertą mokytojų senjorų klubo nariams, kurie kiekvieno mėnesio pirmąjį ketvirtadienį renkasi Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre. Pakviesti koncertavome ir „Raudonkepuraitės“ vaikų darželio auklėtiniams bei pedagogėms.

Šiuo metu „Bočių“ ansamblis repetuoja naujas dainas ir ruošiasi atsakomajam koncertui Tauragėje, kur pakvietė Tauragės „Bočiai“.

Kovo – balandžio mėnesiais 15 „Bočių“ narių lankė 60-ties valandų trukmės kompiuterinio raštingumo kursus Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre. Tai jau antrieji respublikinės „Bočių“ sąjungos organizuoti ir finansuoti kursai, pirmuosius irgi baigė gausus būrys mūsų narių. Kursams vadovavo mokytoja Selestina Saudargienė, o jų lankytojams neseniai įteikti kursų baigimo pažymėjimai.