Šilutės meras vėl turi patarėją

Šilutės savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis kelis mėnesius dirbo be patarėjos. Niekam niekas neaiškino, koks nesutarimas atsirado tarp jo ir antrą kadenciją jo patarėja dirbusios Inesos Murauskienės, tačiau jos prašymu, prieš kelis mėnesius ji buvo nedelsiant atleista.

E. Šukytė Šilutės savivaldybėje – ne naujokė, čia ji dirbo ir 2013 – 2018 metais.

Nuo gruodžio 1 dienos mero patarėja priimta Edita Šukytė. Naujoke dirbti mero komandoje jos tikrai nepavadinsi: E. Šukytė Šilutės savivaldybės Komunikacijos skyriuje, o vėliau ir Tarybos ir mero sekretoriato vyr. specialiste yra dirbusi nuo 2013 sausio iki 2018 m. gruodžio pabaigos.

E. Šukytė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad dvejus metus negyveno Lietuvoje. Sugrįžusi į Lietuvą 8 mėnesius buvo įsidarbinusi Klaipėdos miesto savivaldybės Ekonominės plėtros grupės vyr. specialiste. Gal uostamiestyje būtų dirbusi ir toliau, tačiau pasiūlymą sugrįžti dirbti į Šilutę jai pateikė pats savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Apsispręsti nebuvo sunku, nes E. Šukytė ir gyvena Šilutėje.

E. Šukytė 2004 – 2008 m. m. yra įgijusi sociologijos bakalauro diplomą Vilniaus pedagoginiame universitete, 2008 – 2010 m. m. edukologijos magistro kvalifikacinį laipsnį, 2013 – 2015 m. m. komunikacijos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Savivaldybės meras V. Laurinaitis pastaruoju metu buvo nedarbingumo atostogose, dabar atostogauja. Tačiau, pasak E. Šukytės, ryšys su juo yra nuolat palaikomas, darbai suplanuoti ir vykdomi. „Bet apie darbus geriausia bus pakalbėti tuomet, kai jie bus atlikti“, – mano patarėja.

E. Šukytė neabejoja, kad savo išsilavinimu, kompetencija bei patyrimu prisidės prie ilgalaikių visos savivaldybės tikslų įgyvendinimo. Vienomis svarbiausių savo savybių ji laiko gebėjimą dirbti komandoje ir domėjimąsi naujovėmis.

Komercijos direktorius, korespondentas