Šilutės socialdemokratai išsirinko naują pirmininką

Lietuvos socialdemokratai praėjusį savaitgalį surengė partijos valdžios rinkimus.

Lietuvos socialdemokratų Šilutės skyriaus pirmininku išrinktas verslininkas Tomas Budrikis.

 Šilutės skyrius savo vadovą rinko penktadienio vakare susirinkę į skyriaus konferenciją. Susirinkimas vyko H. Šojaus dvaro konferencijų salėje, prisilaikant karantino taisyklių.

Taigi, į konferenciją buvo pakviesti trečdalis skyriaus narių – 111 delegatų.

Skyriaus pirmininkas Sigitas Šeputis, vadovavęs skyriui 8 metus, naujos kadencijos rinkimuose dalyvauti atsisakė, tad naujasis pirmininkas rinktas iš dviejų kandidatų – švėkšniškio Antano Martinkaus ir šilutiškio Tomo Budrikio.

T. Budrikiui pasisekė surinkti daugiau pasitikėjimo balsų ir jis paskelbtas Lietuvos socialdemokratų Šilutės skyriaus pirmininku dviejų metų kadencijai.

Šeštadienį 110 Šilutės skyriaus narių dalyvavo ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko rinkimuose. Net 90 iš jų partijos vadove norėjo matyti europarlamentarę Viliją Blinkevičiūtę. Ji šiuose rinkimuose surinko didžiąją balsų daugumą ir įveikė konkurentą Juozą Oleką.

Naujasis Šilutės socialdemokratų skyriaus pirmininkas T. Budrikis savivaldos politikoje yra žinomas nuo 2013 metų. Jam šiemet sukako 35 metai. Bemaž vienerius metus jis yra ėjęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Dabar jau antrą kadenciją T. Budrikis yra išrinktas Savivaldybės tarybos nariu, eina?? Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto pirmininko pareigas bei vadovauja Jaunimo reikalų tarybai ir „Sidabrinės nendrės” premijos skyrimo komisijai.

Socialdemokratų Šilutės skyriaus konferencijos nariai išrinko ir penkis skyriaus pirmininko pavaduotojus. Jais tapo Vilma Stungurienė, Antanas Martinkus, Kostas Girčius, Aldona Andžiulienė bei Evelina Rimkutė. Kartu išrinkta ir partijos skyriaus Taryba, jos nariais be jau minėto skyriaus pirmininko bei jo pavaduotojų pakviesti dirbti dar 13 skyriaus narių.

T. Budrikis „Šilutės naujienoms” sakė, kad rajono socialdemokratai yra aktyvūs žmonės. Jis kviečia visus dalyvauti ir būti matomiems miesto bei kaimo bendruomenių veikloje, į partijos visuomeninę veiklą įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių. Naujasis pirmininkas neabejoja, kad socialdemokratinės idėjos yra patrauklios žmonėms, todėl, jo nuomone, skyriaus politika turės tiksliai atitikti socialdemokratų idėjoms – naudinga žmonių gerovei.

Komercijos direktorius, korespondentas