Šilutės valdančioji koalicija pasipildė dviem politikais

Šilutės savivaldybės vadovų, valdančiosios koalicijos politikų bei jų rėmėjų palankumas buvusiam kandidatui į Seimą Zigmantui Balčyčiui galimai turėjo ir savo mažytę kainą. Šilutės savivaldybės valdančioji koalicija nuo 15 narių, dabar ūgtelėjo iki 17.

A. Pupšys (kairėje) ir R. Stonkus teigia, kad nenori Šilutės valdžios kaitos ir tikisi prisidėti prie darbų tęstinumo.

Iki šiol Šilutės savivaldybės taryboje buvę, bet nei opozicijai, nei valdantiesiems nepriklausę Socialdemokratų darbo partijos politikai Arūnas Pupšys ir Ričardas Stonkus spalio 22 dienos Savivaldybės tarybos posėdyje paskelbė pareiškimą, kad jungiasi prie koalicinės sutarties.

Pareiškime abu politikai teigė, kad įvertino 2019 m. balandžio 8 d. partijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos socialdemokratų partijos, VRK „Už žmonių valdžią“ pasirašytą koalicinę sutartį, pasiektus tikslus ir darbus. Jungdamiesi prie koalicinės sutarties jie teigė, jog tikisi prisidėti prie darbų tęstinumo.

Tačiau socialdarbiečiai pareiškimo pabaigai dribtelėjo ir nelabai visiems koalicijos partneriams įtinkančius žodžius. Jie teigė, kad pasilieka teisę bet kuriuo metu vienašališkai nutraukti sutartį, jeigu koalicijos nariai, einantys valstybės tarnybą ar politinio pasitikėjimo asmenys iš esmės pakeis vykdomos politikos kryptį, kuri nesutaps su Socialdemokratų darbo partijos vertybėmis ir politinėmis nuostatomis.

Socialdarbietis A. Pupšys „Šilutės naujienoms“ sakė, kad jis ir R. Stonkus papildė valdančiosios koalicijos gretas ir jokios vadovų kaitos nenori. Pasak jo, juos abu tenkina Savivaldybės administracijos parengtų projektų gausa, tenkina įgyvendinamų projektų kiekis. Socialdarbiečiai neturi priekaištų nei merui, nei administracijos vadovams, ir nenori valdžios kaitos.

Komercijos direktorius, korespondentas