Šilutiškiai iš I vietos pastumti į II

Šilutėje sužaistos LFF taurės turnyro rungtynės, kuriose Svajūno Česnulio vadovaujama FK „Šilutė“ iškovojo eilinę pergalę prieš Vilniaus „Ateitį“ – 6:2.

Žiūrovai vis dar vargsta „pavargusiose“ Šilutės stadiono tribūnose.

Nors Gvidas Juška ir Ričardas Beniušis turnyro rungtynėse akis į akį nesusitiko, tačiau jų neakivaizdžią kovą įvarčių lenktynėse tikrai galima matyti. Ketvirtajame ture šie abu veteranai varžovams atseikėjo po 3 įvarčius ir savo komandoms leido iškovoti pergales.

Akimirka iš LFF II lygos ketvirtojo turo rungtynių.

Čempionate nė taško dar nepraradusi „Šilutė“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, šįsyk 6:2 užtikrintai nugalėjusi Vilniaus „Ateitį“. Ši pergalė 4 įvarčių skirtumu šią pamario komandą iš pirmos vietos pastūmė į antrąją, o 3 įvarčius pelnęs G. Juška nebėra rezultatyviausias lygos žaidėjas.

Savo gerą pasirodymą 39-erių puolėjas pradėjo 7 minutę – tuomet buvo įmuštas pirmasis įvartis. Pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje į „Ateities“ vartus buvo skirti du 11 m baudiniai, kuriuos G. Juška šaltakraujiškai realizavo. Po to „Šilutės“ persvara išaugo iki 4:1.

Dar didesnę įtaką savo komandai turėjo R. Beniušis, kurio atstovaujama „Saned“ pralaimėjo pirmąjį kėlinį ir tik antrajame sudėliojo taškus ant „i“. Kolegų „Didžiuoju Benu“ vadinamas futbolininkas savo 3 įvarčius įmušė per 21 minutę, o per tą atkarpą rezultatas nuo 0:1 pakito iki 4:2.

Turo rezultatai: „Kauno Žalgiris“ B – Telšių „Džiugas“ B 8:0, „Šilutė“ – Vilniaus „Ateitis“ 6:2, Kybartų „Sveikata“ – Joniškio „Saned“ 2:4, Vilniaus „TransINVEST“ – Tauragės „Tauras“ 9:2, „Jonava“ B – FSK „Radviliškis“ 3:3, Vilniaus „Viltis“ – Utenos „Utenis“ 5:5, Vilniaus „Žalgiris“ C – Kauno „Hegelmann“ B 4:0, Alytaus „Dainava“ B – Klaipėdos FM 4:2, Marijampolės „Sūduva“ B – Kauno „Fortūna“ 1:1.
Kitas rungtynes šilutiškiai žais tik gegužės 14 d., 13 val., Klaipėdoje su Klaipėdos FM komanda.