Šilutiškiai žais su didmiesčių komandomis

Telšiuose varžėsi šalies rajonų ir Klaipėdos bei Alytaus jaunių (U19) stalo teniso komandos.

Šilutės sporto mokyklos jaunių stalo teniso komanda (iš kairės) M. Deveikis, R. Damulis ir V. Tubutis.

Šilutės sporto mokyklos rinktinė (treneris Artūras Silius) tarp 11 komandų užėmė V vietą ir įgijo teisę žaisti Lietuvos jaunių čempionate su didmiesčių komandomis.

Telšiuose 11 komandų buvo padalintos į dvi grupes, jų nugalėtojai ir antrų vietų laimėtojai sudarė finalinį ketvertą. Komandos užėmusios 3-4 vietas tęsė kovas dėl 5-8 vietų. Teisę žaisti Lietuvos čempionate su stipriausiomis didmiesčių komandomis pelnė rinktinės, užėmusios 1-6 vietas.

Grupės varžybose šilutiškiai Mantas Deveikis, Rytis Damulis ir Valdas Tubutis įveikė mažeikiškius 3:2, vienodu rezultatu 3:0 nugalėjo Ukmergės ir Klaipėdos bendraamžius, bet pralaimėjo Jonavos ir Telšių komandoms – 1:3, 0:3. Likę treti grupėje šilutiškiai toliau tęsė kovą dėl 5-8 vietų: vienodu rezultatu 3:1 nugalėtos Širvintų ir Vilkaviškio komandos.

Šios pergalės garantavo V vietą ir teisę žaisti Šalčininkuose Lietuvos jaunių komandų čempionate su bendraamžiais iš didmiesčių. Šilutiškiai Telšiuose sužaidė pagal galimybes – 5 pergalės ir 2 pralaimėjimai – savo uždavinį įvykdė. Geriausiai sekėsi Šalčininkų komandai, iškovojusiai Lietuvos rajonų čempionų titulus.