Šilutiškis D.Dulkys nevyks į Londono olimpiadą (foto)

Lietuva - Puerto Rikas  7672 T.Tumaloviciaus nuotr.3Deividas Dulkys ir Tomas Delininkaitis vakar sužinojo, kad Londono olimpines žaidynes galės tik stebėti, o ne jose dalyvauti. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriai vietoj jų į galutinę komandos sudėtį įtraukė pasveikusius Simą Jasaitį ir Renaldą Seibutį. Pasak trenerių, patirtis rinktinėje Deividui davė daug patirties, todėl tikisi jį pamatyti ateities rinktinėje.

„Nuotaika ne pati geriausia, nes dirbau ir tikėjausi važiuoti į Londoną. Bet tikrai suprantu trenerio sprendimą – jis mano, kad kiti žaidėjai dabar labiau tinka komandai”, – kraudamasis daiktus be didelio apmaudo lrytas.lt ištarė 24 metų D.Dulkys.

Atrankos turnyre Venesueloje T.Delininkaitis ir D.Dulkys žaidė nedaug, bet ir jų nuopelnas, kad rinktinė iškovojo teisę žaisti Londono olimpiadoje.

„Iš tiesų rinktinėje išmokau labai daug ir esu dėkingas, kad treneriai mane taip ilgai laikė. Svarbiausia, kad iš komandos veteranų pramokau europietiško žaidimo stiliaus”, – lrytas.lt  sakė Floridos universitete JAV vadybą studijavęs D.Dulkys.

Iškart po paskutinės rinktinės treniruotės Deividas išskubėjo į gimtąją Šilutę, bet dar nežino, kur lauks pasiūlymų dėl pirmojo profesionalo kontrakto.

„Dar nežinau, ką veiksiu ir kur būsiu. Žinau tik tiek, kad sportuosiu, nes ilgai ilsėtis man niekada nepavyksta. Pailsėsiu gal tik dieną ar dvi, o po to vėl pradėsiu treniruotis ir lauksiu pasiūlymų, kur žaisti”, – teigė D.Dulkys.

Treneriai: ateityje Deividas bus rinktinės žaidėjas

Trenerių štabas ilgai svarstė ir diskutavo, kuriuos krepšininkus pasilikti komandoje.

„Buvo daug abejonių, – tvirtino trenerio Kęstučio Kemzūros asistentas šilutiškis Robertas Kuncaitis. – Bet galiausiai nutarėme atsisveikinti su D.Dulkiu ir T.Delininkaičiu. Deividas ateityje tikrai bus rinktinės žaidėjas, bet jam dar šiek tiek trūksta patirties. Manau, kad vien pabuvimas šią vasarą su rinktine Deividui davė labai daug naudos.”

„Visų pirma, pasakiau didelį ačiū Deividui už jo įdėtą darbą viso pasiruošimo metu, jis ypač mums padėjo treniruočių procese, kai vieną ar kitą žaidėją kankino traumos. Kaip žaidėjas jis turi labai daug gerų dalykų, gali įmesti, gerai ginasi. Tik jautėsi, kad jam, kaip rinktinės debiutantui, kartais pritrūkdavo patirties, ypač sudėtingesnėse situacijose.

Bet manau (ar bent tikiuosi), kad laikas, praleistas sportuojant kartu su komanda, Deividui taip pat davė daug naudingų dalykų. Tačiau, kalbant apie vyrų rinktinę, šiai dienai jis yra labiau perspektyvinio plano, ateities žaidėjas”, – sakė rinktinės treneris Kestutis Kemzūra.

D.Dulkys krepšinio rinktinėje

Vyriausiasis nacionalinės komandos treneris Kęstutis Kemzūra nusprendė atsisakyti D.Dulkio ir T.Delininkaičio. / "Krepšinio širdis" nuotr.D.Dulkys rinktinėje. / "Krepšinio širdis" nuotr.D.Dulkys rinktinėje. / "Krepšinio širdis" nuotr.Treniruotės salėje Druskininkuose. / T.Tumalovičiaus ("Krepšinio širdis") nuotr.Treniruotės salėje Druskininkuose. / T.Tumalovičiaus ("Krepšinio širdis") nuotr.pirmoji rinktines treniruote hiustoneLietuva - Venesuela. / T.Tumalovičiaus ("Krepšinio širdis") nuotr.Lietuva - Venesuela. / T.Tumalovičiaus ("Krepšinio širdis") nuotr.Lietuva - Puerto Rikas. / T.Tumalovičiaus nuotr.rinktine 1T.Tumalovičiaus ("Krepšinio širdis") nuotr.rinktineprakaitasRinktinė lieja prakaitą Palangos pušyne. / T.Tumalovičiaus nuotr.laivaslaivas 1Rinktinės vyrai plaukiojo didžiausiu burlaiviu Lietuvoje. / T.Andrijausko nuotr.

Silutes naujienu LOGO