Šilutiškių šodaniečių pergalės Lietuvos KATA čempionate

Kovo viduryje įvyko Lietuvos kiokušin karatė KATA čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karatė klubų sportininkai. Čempionate dalyvavo ir Šilutės kiokušin karatė mokyklos „Shodan“ sportininkai, kurie iškovojo 8 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Vicečempionais tapo:

U10 amžiaus kategorijoje Emilis Degutis ketvirtfinalyje nugalėjo Majų Vaišnorą, pusfinalyje įveikė Danielių Grikšą, tačiau finale, teisėjų sprendimu, laimėjo Henrikas Mileris. Emilis tapo Lietuvos vicečempionu ir komandinėje KATA rungtyje, kartu su Akvile Grenoveckaite ir Egita Petrošiūte, iškovojo bronzos medalį.

U10 amžiaus kategorijoje E. Petrošiūtė ketvirtfinalyje nugalėjo Smiltę Rubinaitę („Shori“ klubas), pusfinalyje laimėjo prieš Sofiją Lučinskaitę („Okinava“), tačiau finale nugalėjo Vasarė Šilaikaitė („Takas“), o Egita tapo Lietuvos vicečempione bei komandinėje rungtyje užėmė 3 vietą.

U10 amžiaus kategorijoje A. Grenoveckaitė pirmoje kovoje nugalėjo Akvilę Beinoravičiūtę („Shori“), pusfinalyje įveikė Vėjūnę Gediminaitę („Fudoshin“), tačiau finale, teisėjų sprendimu, laimėjo Anastasija Sviridova („Sakura“). Akvilė tapo Lietuvos vicečempione bei komandinėje rungtyje užėmė 3 vietą.

U12 amžiaus kategorijoje Pijus Šiaudvytis pirmoje kovoje įveikė Mantą Plėšikaitį („Kumite“, Jurbarkas), pusfinalyje laimėjo prieš Oskarą Vertelką, tačiau finale, teisėjų sprendimu, laimėjo Illia Piekhotin („Okinava“), Pijus tapo Lietuvos vicečempionu bei komandinėje KATA rungtyje, kartu su Milvydu Juciumi ir Rojumi Mačiulaičiu, iškovojo bronzą.

U10 amžiaus kategorijoje Edas Reikertas pusfinalyje nugalėjo Joną Šikšnių, tačiau finale laimėjo Vitas Jurevičius („Shori“). Edas tapo Lietuvos vicečempionu ir iškovojo sidabrą.

U10 amžiaus kategorijoje Gabrielius Lankutis pirmoje kovoje nugalėjo Dovydą Veikšą, pusfinalyje laimėjo prieš Vakarę Jakaitytę, tačiau finale laimėjo Simas Sinkevičius. Gabrielius tapo Lietuvos vicečempionu. Bronzos medalį iškovojo Nojus Kuizinas.

Komandinėje KATA rungtyje vicečempionais tapo Nojus Kuizinas, Nojus Trijonis, Pijus Vilkauskas, Adrijus Čeponas, Benas Mileris, Odrė Valeikė. Kitiems sportininkams iki prizininkų pakylos vieno žingsnelio pritrūko. Treneriai Laurynas Vaičikauskas ir Eventas Gužauskas džiaugiasi auklėtinių rezultatais.