Sparčiausiai populiarėjantys 2021-2022m. įrankių tipai

Rinkoje yra daugybė skirtingų įrankių tipų. Vieni iš jų tampa atgyvena ir jų populiarumas mažėja.

O štai dėl besikeičiančio gyvenimo būdo, kintančių rinkos ypatumų bei kitų niuansų, tam tikrų įrankių rūšių populiarumas tik didėja. Šiame straipsnyje kaip tik ir apžvelgsime būtent tas įrankių rūšis, kurių pirkimas labiausiai išaugo per 2021 metus ir prognozuojama, kad toliau augs 2022 metais. Ši informacija padės jums sužinoti daugiau apie tai, ką galite pasidaryti namuose ar ką galite įsigyti ir vėliau išnuomoti!

Frezos

Nors freza tikrai nėra naujiena, tačiau jų populiarumas tik auga. Jį galime susieti su smulkaus verslo, ypač šeimos dirbtuvių ar rankų darbo daiktų gamybos išaugimu. Frezos leidžia itin tiksliai gaminti ruošinius, o modernios frezavimo staklės net dirba pagal iš anksto užprogramuotus parametrus, tad operatoriui belieka tik įvesti duomenis ir mašina pati atlieka savo darbą.

Visgi tokia technika yra labai brangi, tad daug kas sau pirks tiesiog įprastas frezavimo stakles. Dažniausiai jos naudojamos išdrožų gamybai, specialių formų ar unikalių ornamentų pjovimui. Beveik bet kam, kur reikia kūrybingumo ir unikalumo, reikės ir frezos. Modernūs šio tipo įrankiai yra labai pažangūs, turi daug elektrinių priedų ir funkcijų, padedančių dar geriau atlikti frezavimą. Pasižvalgyti po tokių prekių įvairovę galite varle.lt internetinėje parduotuvėje.

Elektros generavimo sistemos 

Kai kas galbūt ir nenoriai priskirtų šią kategoriją prie įrankių, tačiau juk įrankis yra bet kas, ką naudojame darbui atlikti. Elektros generavimas taip pat yra darbas ir saulės energijos kolektoriai, dyzeliniai ir benzininiai generatoriai bei kitos panašios sistemos taip pat turėtų būti priskirtos prie įrankių.

Šių įrenginių populiarumas siejamas su statybų bumu. Vis daugėjant ir nestojant nuosavų namų statyboms šalia didžiųjų šalies miestų, ne visur yra elektros įvadai ar pakankama infrastruktūra palaikyti įrankius ir techniką. Atliekant kone bet kokį darbą, elektra yra pats svarbiausias resursas kitiems įrankiams. Dėl šios priežasties ir dėl to, kad vis daugiau sistemų jau įrengtuose namuose reikalauja elektros, didėja ir elektros generavimo sistemų populiarumas.

Jis, tikėtina tik augs, nes vis daugiau žmonių ir nuosavuose namuose įsirengia atsarginį elektros generatorių, kadangi turi tam pakankamai lėšų.

Šlifavimo mašinos

Kaip ir frezos, taip ir šlifavimo mašinos vis dažniau šluojamos iš parduotuvių lentynų. Priežastis, vėl ta pati – augantis poreikis gamybai ir vis naujai atsirandantys gamybiniai, smulkūs verslai. Šlifavimo mašinos taip pat gali būti naudojamos ir automobilių kėbulų tvarkymui, tad Lietuvoje, kur naudotų automobilių rinka tokia didelė, šlifavimo mašinų populiarumas neturėtų tiek daug stebinti.

Šlifuoklių yra daug skirtingų tipų, tačiau labiausiai populiarėja būtent su automobiliais ir mediena tinkamos dirbti jų versijos. Tai yra ekscentriniai, orbitiniai ir juostiniai šlifuokliai.

Kone visi sodo įrankiai

Sodo įrankiai visuomet buvo populiarūs, tačiau pastaroji pandemija sodininkystę pakėlė į naujas aukštumas. Vis daugiau laiko turintys žmonės ėmė dar labiau įsitraukti į tokias veiklas kaip gėlių auginimas, daržininkystė ir įvairių kultūrų auginimas, kad aeratoriai, sodo žarnos, hidroforai bei įvairūs kiti prietaisai bei įrankiai dabar tapo labai paklausūs.

Nors jų pirkėjai vis tiek yra ganėtinai sezoniški ir daugiausiai perka pavasarį arba vasarą, tačiau negalima nuneigti to, kad sodo darbai labai daug dėmesio sulaukė būtent po pandemijos ir 2021-2022 metais turėtų vėl būti tarp perkamiausių produktų kategorijų.

Įvairūs perforatoriai ir atskėlimo plaktukai

Perforatorius ir atskėlimo plaktukus žmonės perka dėl mūsų jau minėto statybų bumo. Atskėlimo plaktukai yra skirti darbui su griovimu ir yra ganėtinai dideli įrankiai, kurie padeda trupinti arba atskelti plyteles, betoną ar kitas medžiagas. Tai yra sunkūs ir ganėtinai specifiniai įrankiai, dėl to juos patariama naudoti tik profesionalams arba didesnę patirtį turintiems žmonėms. Visgi daugėjant poreikiui statyti ir renovuoti, daugėja ir žmonių, kurie apsiima tokiais ambicingais darbais.