Sportinių šokių klubo „Lūgnė“ atstovai išvyko į Alanijos vaikų festivalį

lugne alanijojŠilutės rajono savivaldybės partnerė – Alanijos (Turkijos) savivaldybė tradiciškai kasmet organizuoja Tarptautinį vaikų festivalį, kuriame kviečia dalyvauti savo partnerių miestų vaikus. Tai įspūdinga šventė, kuri yra Turkijos Respublikos įkūrėjo ir pirmojo jos prezidento Mustafa Kemalio Atatiurko dovana Turkijos vaikams.

Džiaugdamiesi šia dovana, Alanijos (Turkijos) savivaldybė siekia pasidalinti savo džiaugsmu su partnerių miestų vaikais, sukurti naujus draugystės saitus tarp įvairių šalių vaikų, skatinti tarpusavio draugystę ir bendradarbiavimą.

Pirmą kartą šiame festivalyje dalyvauja ir Šilutės rajono savivaldybės vaikai – sportinių šokių klubo „Lūgnė“ atstovai, kurie paruošė programą ir pristatys ją vaikams iš Suomijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos bei pačios Turkijos.

Alanijos regione nėra nė vieno sportinių šokių klubo, todėl šilutiškiams bus puiki galimybė supažindinti su šių šokių subtilybėmis, pamokyti smalsiausius žiūrovus pagrindinių šokių žingsnelių.

Savivaldybės Komunikacijos skyrius informuoja, kad atsižvelgdama į oficialų partnerių kvietimą ir anksčiau vykusias diskusijas dėl aktyvesnio partnerių bendravimo bei bendradarbiavimo Šilutės rajono savivaldybė padengė 50 proc. grupės išlaidų už lėktuvo bilietus, pasirūpino grupės kelione į ir iš oro uosto bei kitais su kelione susijusiais reikalais.