Sporto šventė „Judėkime visi – dideli, maži“

sporto svente naumeistyjeŽemaičių Naumiesčio mokykloje – darželyje pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais susirinko į sporto renginį “Judėkime visi – dideli, maži”. Komandas sudarė vaikas, mama ir tėtis.

Mokyklos – darželio direktorė Zofija Lydekienė visiems linkėjo smagiai praleisti laiką, įveikti visas kliūtis ir nenusiminti, jei nepavyks laimėti.

Romos ir Arūno Balčiauskų, Ingos ir Dariaus Šakių, Kristinos ir Artūro Kužmarskių, Daivos ir Gedimino Dlugoborskių, Narūnos ir Edmundo Grikšų šeimos kartu su savo vaikais vikrumą ir sumanumą išbandė penkiose rungtyse.

Įdomios rungtys privertė šeimas susikaupti, veikti greitai ir vieningai. Labiausiai renginiu džiaugėsi jauniausieji komandų dalyviai – juk nedažnai pamatysi, kaip  tėveliai įsilipę į maišą šuoliuoja ir stengiasi pirmieji pasiekti finišo liniją. Tėveliai neslėpė noro laimėti, netrūko geros nuotaikos, šypsenų ir klegesio.

1-2 klasių grupėjė greičiausia buvo Šakių šeima, o 3-4 klasių grupėje – Balčiauskai. Šventės dalyviai gavo padėkos raštus ir dovanėles.

Renginio organizatorės mokytojos Žaneta Danienė ir Daiva Jokubaitienė pakvietė laimėjusias komandas kovo 26 dieną dalyvauti finalinėse šeimų varžybose, kurios vyks Šilutėje.

Dovanomis sporto šventė nesibaigė. Prie arbatos puodelio dalyviai pasidalijo įspūdžiais, džiaugėsi įdomiu renginiu ir galimybe artimiau pažinti vieni kitus  bei smagiai praleisti laiką su savo šeima.