Sunkiaatletis L. Matevičius iškovojo čempiono vardą

Panevėžyje balandžio 22-23 d. vyko Lietuvos iki 17 metų sunkiosios atletikos vaikinų čempionatas

Šilutės rajono garbę sunkiojoje atletikoje gina ir merginos.

Svorio kategorijoje iki 49 kg čempionu tapo ir Lietuvos jaunių iki 17 m. rekordą stūmime pagerino Evaldas Buzas (Alytaus r.). Svorio kategorijoje iki 73 kg čempionu tapo Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos trenerio Liudo Čičirkos auklėtinis Lorenas Matevičius iš (95-115 kg). Antroje vietoje liko Gediminas Buteikis iš Telšių (85-105 kg).

Svorio kategorijoje iki 96 kg trečioji vieta atiteko šilutiškiui, trenerio L. Li-čin-chai auklėtiniui Rimgaudui Augyliui (65-78 kg). Sunkiausiųjų svorio kategorijoje (+102kg) bronzinis medalis atiteko Pranui Balčiūnui iš Šilutės (80-98 kg), treneris L. Čičirka.

Komandinėje įskaitoje nenugalima buvo Telšių komanda, bendroje įskaitoje surinkusi 252 taškus, antroji vieta atiteko Panevėžio (220 taškų), trečioji – Marijampolės komandai (211 taškų).
Varžybų metu paminėta graži sukaktis, kurią šventė jau legenda tapęs, daugkartinis Lietuvos, Europos ir Pasaulio veteranų sunkiosios atletikos čempionatų nugalėtojas ir prizininkas Albinas Nausėda, kuriam suėjo 85 metai.