Sveikatos apsaugos ministras lankysis Šilutėje

ministrasSveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys tęsia darbo vizitus po šalies gydymo įstaigas.

Pirmadienį, gegužės 14 d. R.Šukys lankysis Šilutėje, kur susitiks su rajono vadovais, lankysis VšĮ Šilutės ligoninėje, praneša LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Šioje sveikatos priežiūros įstaigoje Sveikatos apsaugos ministras R. Šukys įvertins pastarųjų metų VšĮ „Šilutės ligoninė“ veiklą, teikiamas paslaugas, bendraus su šios gydymo įstaigos vadovais ir kolektyvu.

Pažymėtina, kad Šilutės ligoninei, kuri įvykdė Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus kriterijus dėl operacijų ir gimdymų skaičius 2012 m. buvo suteiktas aukštesnis statusas – iš rajoninės, ji tapo regionine ligonine.

Įgyvendindama Sveikatos priežiūros įstaigų ir paslaugų restruktūrizavimo trečiojo etapo programą, Sveikatos apsaugos ministerija konstatavo, kad Šilutės ligoninė atitinka programos nustatytus kriterijus, pacientams užtikrindama saugias ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

Todėl buvo priimtas atitinkamas Vyriausybės nutarimas priskiriant Šilutės ligoninę regiono lygmens asmens sveikatos priežiūros įstaigoms.