Tauragės komisariate – du nauji automobiliai, Šilutei šįkart neskirta

Lietuvos policijos departamentas praneša apie įsigytus 39 naujutėlaičius „VW Caddy“ automobilius. Du tokie parkeliavo ir į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK), tačiau jo padalinio – Šilutės r. PK automobilių parkas šįkart nebuvo papildytas.

Tauragės AVPK informuoja, jog naujose transporto priemonėse numatytos trys vietos policijos pareigūnams ir dvi – sulaikomiems asmenims. Naujieji automobiliai pasižymi puikiu pravažumu – tai pasitarnaus sunkiai pravažiuojamose vietovėse. Suprojektuotoje erdvioje kabinoje sutalpintos visos reikalingos priemonės: priverstiniam stabdymui reikalingas „ežys“, neperšaunamos liemenės, ginklai, įrangos pilni lagaminai. Taip pat surasta vieta ir kiekvienoje mašinoje privalomiems atributams – atsarginiam ratui bei vaistinėlei.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Greta Kęsminaitė patvirtino, kad jau gauti du automobiliai. Vienas bus paskirtas Šilalės PK Veiklos skyriui, o antrasis liks Tauragėje, juo naudosis Tauragės AVPK Veiklos skyrius.

Šilutės r. PK viršininkas Remigijus Rudminas sakė, jog komisariatas šiuo metu yra pakankamai gerai aprūpintas automobiliais. Vos prieš pat Kalėdas buvo gautas naujintelaitis „Toyota Land Cruiser“, be to per kelis pastaruosius metus porą naujų automobilių komisariatui nupirko rajono savivaldybė.
„Šiuo metu negalime skųstis, ir automobiliais, ir kitomis būtinomis priemonėmis esame gana gerai aprūpinti“, – sakė R. Rudminas.