Terasinės lentos – geriausia šios erdvės danga

Norintiems tobulos terasos turime gerą žinią – nuo šiol tokią turėti ne tik nėra sunku, tačiau ir brangu. Gana dažnas mitas, kad terasos kūrimas yra labai brangus. Tenka samdyti specialistus, kurių valandiniai įkainiai yra priimtini ne kiekvienam. Tai nėra bloga opcija, tačiau toli gražu ne vienintelė, kadangi kiekvienas lietuvis, kuris tik nori – turi galimybes pats susikurti savo svajonių terasą.

Viskas prasideda nuo tinkamos grindų dangos. Kai ji yra gera – pirmas statybų etapas yra sėkmingas. Terasinės lentos yra geriausias pasirinkimas vienareikšmiškai. Kodėl? Tai ir bandysime aptarti straipsnyje.

Ilgaamžiškumas

Pirmiausia specialios terasai skirtos lentos yra vertinamos dėl to, kad jos yra ilgaamžės. Galima džiaugtis kad kartą jas išklojus bus daugiau galima apie jas negalvoti. Atrodys puikiai ilgus metus, kadangi yra atsparios aplinkos poveikiui. Žinoma, po 10-ies metų gali tekti kiek pakoreguoti lentų estetiką, tačiau dažniausiai minimaliai. Palyginus su įprastomis lentomis, kurios dažniausiai prieš kiekvieną sezoną reikalauja patikros ir korekcijų.

Atsparumas aplinkos poveikiui

Pasikartosime, kad ši danga yra atspari aplinkos poveikiui, tad tai ir lemia, kad ji tarnauja labai daug metų. Tiesa, jie ne tik yra ilgaamžė, tačiau ir gražiai atrodo. Dažniausiai įprastos lentos praranda savo patrauklumą dėl to, kad jas blukina saulė. Tuo tarpu tiesioginės saulės spinduliai nėra kenksmingi terasinėms lentoms. Svarbiausia yra rinktis geros kokybės, sertifikuotas.

Neslidi danga

Specialiai terasoms skirta danga yra neslidi. Tai ypač svarbu vasaros metu, kadangi pajungus įprastos lentos tampa labai slidžios ir buvimas ant jų yra nesaugus.

Greitas montavimas

Specialiai terasai skirtos lentos leidžia džiaugtis labai greitu montavimu. Taigi, galite būti ramus, kad neteks samdyti specialistų jiems papildomai mokėti, kad terasos lentos būtų tinkamai sumontuotos. Darbus galite atlikti pats, tik reikia laikytis detalių instrukcijų.

Estetika

Galima rasti labai platų įvairių spalvų lentų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasi tokią opciją, kuri jam labiausiai patinka. Nuo labai tamsių iki labai šviesių, nuo ryškių iki pastelinių. Kokios spalvos terasinės lentos Jums labiausiai patinka?

Nereikia specialios priežiūros

Terasinės lentos nėra lepios ir joms nereikia jokios ypatingos priežiūros. Dažniausiai pats lietus nuplauna tiek, kiek reikia. Papildomai galima plauti su vandens šlanga ir dažniausiai nereikia jokių chemikalų, kad grindys atrodytų puikiai.

Nepalieka rakščių

Daugeliui žmonių patinka, kad tokios lentos neturi rakščių. Tai dažniausiai svarbu tiems, kurie turi mažų vaikų. Deja, dažniausiai medinės lentos jų turi daug laiko ir vasaros metu, kai esate basomis, ši maža smulkmena gali labai apsunkinti gyvenimą.

Svarbiausia yra sukurti tokią erdvę, kuri Jums labiausiai patinka. Internete galima rasti labai daug patarimų, idėjų ir net madų. Visgi, svarbiausia yra kurti Jums tinkamą vietą, kurioje kiekvienas kavos puodelis bus labai skanus ir gaivinantis. O mados sukasi ratu – bėgti pagal jas ne visada apsimoka. Terasinės lentos yra laikomos klasika. Tad ir siūlome rinktis tai, kas jau daug metų yra laikoma kokybės sinonimu.