Tobulas manikiūras – šiandieninės moters kasdienybė

Tai tikrų tikriausia tiesa. Šiandien idealiai sutvarkyti rankų nagai dažnai moteriai yra  jau ne siekiamybė, o tiesiog neišvengiama būtinybė. Be abejonės, visuomet protingiausia pasitikėti profesionaliu meistru, tačiau tam kartais tiesiog pritrūksta laiko. Ne bėda. Puikų manikiūrą šiandien galima pasidaryti ir pačioms. Juolab, kad parduotuvių lentynos lūžta nuo pačių įvairiausių manikiūrui reikalingų priemonių. DIDIER LAB prekės ženklas ir jo gaminiai puikiai įrodo, kad kiekviena moteris gali pasidaryti tobulą manikiūrą net sėdėdama namuose ant sofos. 

Kaip pasirinkti gelinį nagų laką

Tikriausiai esate girdėję gandus, jog geliniai lakai yra kenksmingi ir stipriai žaloja nago plokštelę? Skubame tai paneigti. Kaip žinia, gelinis lakas stingsta po UV lempomis. Galbūt tik atsiradus geliniam lakavimui tokios baimės ir turėjo pagrindą, tačiau tikrai ne šiomis dienomis. Šiandien gelinių lakų gamintojai sukuria specialius fotoiniciatorius, kurie idealiai reaguoja į sukurtų lempų spinduliuojamą ultravioletinių bangų ilgį. Taigi, galima padaryti išvadą, kad UV lempos nagams yra saugios, kai naudojamos pagal paskirtį.

Jeigu gelinis lakavimas jums naujovė, tuomet rinkitės ONE STEP gelinį nagų laką. Juo lakuojama, kaip paprastu laku. Paminėsime tokius šio lako privalumus:

  • Nereikia Base ir Top;
  • Gelinis lakavimas bus atliktas vos per 15-20 minučių;
  • Nereikia jokios  didelės patirties;
  • Gelinis lakavimas laiko net iki 15 dienų. 

Beje, šį  produktą rekomenduojama naudoti ant natūralių nagų. Šie lakai dažnai vadinami vienfaziais. Jeigu turite daugiau patirties, rinkitės trifazį gelinį laką. Jo privalumai:

  • Laiko net iki 24 dienų;
  • Ši lakavimo sistema savo kokybe niekuo nesiskiria nuo salone atlikto lakavimo;
  • Atsparesnė aplinkos poveikiui;
  • Tai yra pigesnis gelinio lakavimo variantas.

Kaip pasirinkti priemones nagų odelių priežiūrai?

Jeigu norite džiaugtis nepriekaištingu manikiūru, svarbu ne tik kokybiškai jį atlikti, bet ir prižiūrėti nagus ir odą aplink juos. Tinkamai parinkta kokybiška nagų odelių pašalinimo priemonė – dar ne viskas. Labai svarbu, kad odelės būtų sveikos. Geriausias pasirinkimas – DIDIER LAB arbatmedžio nagų odelių aliejus. Tai puiki priemonė skilinėjantiems ir natūralią spalvą praradusiems nagams bei šiurkščioms, atšerpetojusioms odelėms. Arbatmedžio aliejus pamaitins ir sudrėkins odą ir odelės aplink nagą bus minkštos ir išpuoselėtos. Be to, tai labai efektyvi nagų apsauga nuo bet kokio nepageidautino poveikio. Jeigu odelės yra stipriau pažeistos, naudokite šią priemonę kasdien. Vėliau tai darykite pagal poreikį. Ir atminkite, jog tobulas manikiūras – tai ne tik tinkamai atliktas lakavimas, bet visapusiška nagų priežiūra.