TOP 3 dulkių siurbliai gyvūnų augintojams: pirkėjo gidas

Nuotrauka: 1a.lt

Po namus besimėtantys gyvūnų plaukai gali nemenkai erzinti švaros mėgėjus ir dirginti žmones, alergiškus dulkėms. Augintinių šėrimasis yra nešvengiamas, tačiau su jo pasekmėmis susigyventi nebūtina, yra sprendimas – dulkių siurbliai! Dulkių siurblys – vienas iš svarbiausių buities prietaisų kiekvienam kailį keičiančio gyvūno augintojui.

Kas svarbiausia renkantis dulkių siurblį?

Renkantis dulkių siurblį, pradėti reikėtų nuo dulkių siurblio tipo pasirinkimo:

  • Laidinis dulkių siurblys – standartinis pasirinkimas. Dažniausiai šie dulkių siurbliai pasižymi lanksčia dulkių siurblio šluota, talpia dulkių surinkimo talpa ir didele bei tolygia galia – energija perduodama tolygiai, tad siurbimo stiprumas nemažėja.
  • Belaidis dulkių siurblys. Šio tipo dulkių siurbliai yra pranašesni už laidinius dėl mobilumo – galite vienu kartu siurbti skirtingas patalpas. Vis tik negalėsite siurblio naudoti neribotą laiką, kadangi jo baterija išsikraus. 
  • Garų dulkių siurblys. Garai – ideali pagalbinė priemonė užtikrinti namų švarą. Garų pagalba žūsta net menkiausios bakterijos, todėl tai labai aktualus pasirinkimas tiems, kurie susiduria su alergijomis ar turi ropojančių bei vaikščioti besimokančių vaikų. 
  • Robotas dulkių siurblys. Robotai dulkių siurbliai populiarėja ne veltui – be jokių pastangų galima palaikyti nuolatinę švarą! 
  • Automobilių dulkių siurblys. Rankinis dulkių siurblys automobiliui pravers visiems, kurie automobilyje vežiojasi gyvūnus – siekiant išvengti plaukais aplipusių drabužių, alergenų ir nešvarumų automobilio salone, reikia rūpintis ir automobilio švara. Turint automobiliui skirtą nedidelį dulkių siurblį, tai padarysite vos per kelias minutes. 

Dulkių siurblys Philips FC9557/09

Nuotrauka: 1a.lt

 

Šis dulkių siurblys pasižymi giluminiu valymu ir pašalina net iki 99,9 % visų nešvarumų – 900 W variklis užtikrina ypatingą galią. Kruopščiai išvalyti patalpas padeda TriActive+ LED antgalis, kuris apšviečia sunkiai pastebimas dulkes ant kietų paviršių – šio antgalio dėka nepraleisite neišsiurbtų zonų bei kampų. Na, o Allergy H13 filtrų sistema sulaiko daugiau nei 99,9 % smulkių dulkių (net žiedadulkes!), tad nešvarumai liks dulkių surinkimo talpoje.

 

Dulkių siurblio rankenoje integruotas minkštas šepetys, kuris padės kruopščiai išvalyti minkštus paviršius – pavyzdžiui, sofos apmušalus. 

Dulkių siurblys-šluota Philips SpeedPro Aqua

Nuotrauka: 1a.lt

 

Dulkių siurblys-šluota Philips SpeedPro Aqua savo komplektacijoje turi mažą turbininį dulkių siurblį, idealiai pasitarnaujantį siekiant preciziškai išsiurbti gyvūnų plaukus ir kitus nešvarumus nuo minkštų ar sunkiai prieinamų paviršių, pavyzdžiui, nuo sofos ar automobilio salono. 

 

Šis siurblys turi ne tik sauso, bet ir šlapio valymo funkcijas – ne tik išsiurbsite, bet ir išplausite grindis per 50 veikimo minučių! Šio dulkių siurblio filtras plaunamas, tad jo priežiūra yra itin paprasta. 

Dulkių siurblys-šluota Electrolux PQ91-ANIMS

Nuotrauka: 1a.lt

 

Šis dulkių siurblys-šluota išsiskiria iš kitų dulkių siurblių tolygiu našumu – tiek senkant baterijai, tiek prisipildžius dulkių talpai jo našumas nemažėja visas 55 veikimo minutes. Tai itin tyliai veikiantis prietaisas su šviesodiodinėmis lemputėmis, kurių pagalba pastebėsite smulkius nešvarumus ir užtikrinsite švarą. 

Nuotrauka: 1a.lt

 

Dulkių siurblys turi būti ne tik galingas, bet ir patogus, lengvai naudojamas ir estetiškas. Šie aukščiau aprašyti pavyzdžiai atitinka visus kriterijus ir puikiai pateisins gyvūnų augintojo poreikius. Jei ieškote plataus dulkių siurblių pasirinkimo, užsukite į internetinę parduotuvę 1a.lt – čia rasite viską, ko reikės kovai su gyvūnų kailiu namuose!