TROBOS.LT – NAUJAS APSIPIRKIMO STANDARTAS

Ar kada pasvajojote apie apsipirkimą Akropolyje neišeinant iš namų? Apie galimybę vienu ypu, iš skirtingų parduotuvių, įsigyti batus, suknelę, žirnių kilogramą ar spaghetti makaronų bei gauti visus pirkinius tuo pačiu pristatymu?

Skamba kaip sapnas, bet patikėkite, tai tapo realybe, kurią galite išbandyti Trobos.lt svetainėje.

PREKYBOS CENTRAS TAVO NAMUOSE

TROBOS.lt – tai virtuali erdvė, kurioje jūsų laukia didelė dalis pamėgtų parduotuvių1. Tikimės, kad supaprastintas ir patogus apsipirkimas gausybėje išskirtinių parduotuvių, jums suteiks neišdildomus įspūdžius, o laiką kurį sutaupysite, galėsite praleisti su savo šeima. Tai naujas apsipirkimo standartas – nuo aprangos, avalynės ar grožio prekių, iki produktų namams – viskas vienoje vietoje!

PATOGUS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

TROBOS.lt pristato užsakymus visoje Lietuvoje, o Vilniuje ir tą pačią dieną. Taip, mes ne tik visas prekes pristatysime vienu pristatymu, bet ir jums tinkamu laiku. Svarbu paminėti, kad turėsite galimybę pasirinkti skirtingus pristatymo būdus: Trobos.lt kurjeris pristatys prekes Vilniaus miesto ribose, DPD kurjeris2 pristatys jūsų išsirinktas prekes visoje Lietuvoje, arba galėsite atsiimti jas DPD paštomate3.

IŠSKIRTINĖS AKCIJOS BEI KAINŲ HEROJAI

Unikalūs pasiūlymai, išskirtinės akcijos bei kainų herojai tikisi atkreipti jūsų dėmesį ir taip pamaloninti patogų apsipirkimą. Suteikiame galimybę įsigyti jūsų mėgstamus prekinius ženklus už mažesnę kainą ir tik TROBOS.lt svetainėje. Atminkite, Jūsų gyvenimo kokybė priklauso nuo jūsų asmeninių išmanių sprendimų bei gebėjimo planuoti savo laiką bei finansus. Prižadame, kad geriau nerasit, todėl kviečiame registruotis TROBOS.lt puslapyje, pritaikyti nuolaidos kodą PIGIAU ir gauti 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui.

IŠMANI RUGSĖJO PIRMOJI

Norite sutaupyti energijos, pastangų, laiko bei pinigų ruošdami savo vaikus Rugsėjo pirmajai? Gyvenate Utenoje, Druskininkuose, Mažeikiuose ar kituose nuo didžiųjų prekybos centrų nutolusiuose miestuose? Išbandykite išmanųjį apsipirkimą su TROBOS.lt, raskite patikimus, puikiai jums žinomus bei mėgstamus prekės ženklus vienoje vietoje. Išmanus sprendimas jums leis jaustis laisvai bei išlaisvins iš kelionės vargų, nepatogumų bei energijos švaistymo. Reikiamas knygas, kanceliarines prekes, kuprinę, batus ir rūbus įsigykite TROBOS.lt svetainėje. Juolab, jei pirkinys nenudžiugino taip, kaip tikėjotės, ar netiko dydis, ir norėsite jį grąžinti – jokių problemų – mes tuo pasirūpinsime ir galėsite grąžinti nemokamai per 14 dienų.4

Branginkite savo laiką ir gyvenkite patogiai. Mes laukiame Jūsų jau dabar! Registruokitės!

1šiuo metu dar ne visos parduotuvės, tačiau prekių asortimentas nuolat pildomas.

2kai kurios prekės nėra pristatomos pasirinkus pastaruosius pristatymo būdus. Tokios prekės turi žymėjimą „Tik Vilniuje”.

3kai kurios prekės nėra pristatomos pasirinkus pastaruosius pristatymo būdus. Tokios prekės turi žymėjimą „Tik Vilniuje”.

4kurjeris atvyks pas jus jums patogiu laiku, paims grąžintinus pirkinius ir nemokamai pristatys juos į parduotuves už jus jei tik grąžinamos prekės atitiks Trobos.lt reikalavimus.