Veido procedūros, kurios padės sustabdyti laiką

Išlaikyti savo veido odos elastingumą, kuris taip pat jai padeda kur kas gražiau atrodyti, nėra sunku. Svarbiausia skirti nuolatinio dėmesio, kadangi tik po vieno karto, dviejų, rezultatas nebus labai ilgalaikis. O juk to ir norisi. Galiausiai, drėkinimas padeda odai atrodyti kur kas gražiau, o tai ir yra daugelio siekiamybė.

Visada reikia atsakingai rinktis ne tik pačias procedūras, tačiau taip pat ir specialistus, kurie jas atlieka. Juk ne visos veido procedūros yra veiksmingos, galiausiai, ne visos padeda pasiekti tokį efektą, kurio yra tikimasi. O juk norisi geriausio, kad veidas atrodytų jaunas net ir pasiekus brandesnį amžių.

Drėkinimas – svarbiausias faktorius

Nepriklausomai nuo to, ar jums reikia prižiūrėti veido odą, ar viso kūno – svarbiausia yra drėkinimas, kadangi jis padeda odai atrodyti gražiau, elastingiau ir tuo pačiu sustabdyti laiką. Drėkinimui siūlome rinktis ne tik kremus bei aliejus, tačiau ir specialias procedūras, kurios padeda vieno karto metu kur kas labiau įdrėkinti odą. Ne veltui daugelis jų, kuriose yra naudojamas hialuronas, padeda pasiekti puikų efektą tuomet, kai oda yra labai stipriai išsausėjusi, pavyzdžiui, po deginimosi.

Hialurono rūgšties galia

Kaip jau supratote, veido procedūros be hialurono šiais laikais nevertos dėmesio, kadangi pastarasis padeda pasiekti geriausią efektą. Ne dirbtinį ir tai yra svarbiausia. Oda tampa pamaitina, tad natūraliai atrodo labai graži, labai elastinga, tokia, kokia yra jaunystėje. Tačiau ji taip atrodo net kai jums yra jau daugiau metų. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje teikiamos procedūros jums tinka labiausiai.

Botulino injekcijos

Ne taip natūraliai odą kiek „aptvarko“ botulinas. Tiesa, dažniausiai po jo oda atrodo ne taip jaunai, kadangi matyti, kad raukšlės tarsi sutvarkomos dirbtinai. Žinoma, daugelis to vengia, kadangi šiais laikais natūralumas dažniausiai laikomas pagalba savo odai nr.1.

Kaukės ir serumai

Veido odos drėkinimui, žinoma, reikalingi ir kremai, serumai, aliejai, kurie namuose leidžia pasidaryti spa ir ne tik palepinti savo odą, tačiau ir visą kūną. Juk dažniausiai tokie ritualai padeda atsipalaiduoti, pamiršti dienos vargus, galiausiai, skirti dėmesio sau, o tai yra labai svarbu. Tik reikia rasti tokias priemones, kurios geriausiai tinka jūsų kūnui.

Odos šveitimas

Galiausiai, greta drėkinimo bei vitaminų taip pat reikia odą šveisti. Tam šiuo metu esamų priemonių gausa labai plati. Galima pasidaryti šveitiklius ir namuose. Tai kur kas pigesnė galimybė save palepinti. Tačiau nepamirškite, kad nežinant kas ir kaip – galima lengvai pažeisti odą.

Sustabdyti laiką yra paprasta ir tai padaryti gali kiekvienas. Siūlome ir jums taip pagerinti savo išvaizda. Galimai tiek namų SPA, tiek specialiomis procedūromis, kurių derinys – efektas, kurio tikisi daugelis.

Paslaugos Kaune Belladerma.