Visos įmanomos depiliacijos rūšys

Artėjant šiltajam metų sezonų kiekvienai moteriai kone svarbiausia kosmetine procedūra tampa depiliacija.

Depiliavimo priemonių šiandien apstu, tad dažnai iškyla klausimas – ką pasirinkti? Depiliacija susijusi ir su tam tikrais nepatogumais – išsausėjusia, sudirgusia oda, įpjovimais, skausmu, įaugusiais plaukeliais ir kita. Todėl tinkamų priemonių parinkimas labai svarbus. Šiomis dienomis vis dažnesniu pasirinkimu tampa depiliacinis kremas.  Tai  viena svarbiausių plaukelių šalinimo priemonių. Jo paskirtis ne tik patogus plaukelių pašalinimas, bet ir odos tausojimas bei atstatymas po procedūros. Aptarkime visas įmanomas depiliacijos rūšis.

Plaukelių skutimas

Plaukelių skutimas yra vienas iš labiausiai paplitusių depiliacijos būdų. Plaukeliai po skutimosi atauga per 1 – 4  dienas. Būtinai naudokite ir skutimosi putas, kurios palengvins šį procesą ir nuramins odą. Tai pats paprasčiausias plaukelių šalinimo būdas, nors, tuo pačiu, ir mažiau veiksmingas. Jo privalumas tame, jog skusti plaukus galima kiekviena namuose be jokio ypatingos patirties.

Plaukelių šalinimas depiliaciniu kremu

Šis šalinimo būdas yra pakankamai jaunas, tačiau tikrai stipriai pažengęs. Pirmiausia – tai be galo patogu atlikti namuose. Antra – kremų sudėtis taip ištobulinta, jog ne tik efektyviai šalina plaukelius, bet ir saugo bei tausoja odą. Depiliacinis kremas užtepamas ant plaukuotų vietų, palaukiama kelias minutes ir pašalinamas kremas nuo odos kartu su plaukeliais. Tą tiesiog galima padaryti duše po tekančiu vandeniu. Geriausiai depiliaciniai kremai pašalina šviesius ir plonus plaukus, tad jie dažniausiai naudojami kojų arba pažastų plaukeliams šalinti.

Depiliacija vašku ir cukrumi

Šių būdų pranašumas tame, kad plaukeliai atauga per daug ilgesnį laiką, dažniausiai per 3 – 4 savaites. Depiliacija vašku ir cukrumi yra šiek tiek skausminga procedūra, bet  paskui plaukeliai ataugs rečiau ir plonesni, tad ir skausmas bus tikrai mažesnis. Vaškas labai patogus tuo, kad nereikia jokio specialaus paruošimo. Prekybos vietoje galite įsigyti jau paruoštų vaško juostelių. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite naudojimo bei kitus svarbius nurodymus ir jais vadovaukitės. Šaltojo vaško juostelės  optimaliai tinka, kai reikia paprastai, kruopščiai ir ilgam pašalinti plaukelius nuo pažastų, kojų, rankų ir bikinio srities.

Plaukelių šalinimas epiliatoriumi

Plaukų šalinimas epiliatoriumi tai dar vienas, moterų mėgstamas būdas. Plaukelius epiliatoriumi galite šalinti namuose. Tai paprastas būdas, kurio metu plaukeliai tiesiog išraunami. Taip pat tokios procedūros metu nesudirginsite odos bei nepažeisite jos paviršinių ląstelių. Šioks toks trūkumas – šiek tiek didesnė epiliatoriaus kaina, tačiau šis prietaisas tarnauja tikrai ilgai.

Plaukelių šalinimas lazeriu

Šią procedūrą paprastai atlieka profesionalai. Todėl tikriausiai svarbiausias žingsnis – pasirinkti savo amatą išmanančius specialistus. Lazerinis aparatas suardo plaukelių struktūrą, todėl po depiliacijos lazeriu galima tikėtis ilgalaikių rezultatų.