Žolininkas V.Skirkevičius inkakliškiams patarė gilintis į sielos gelmes

skirkevicius inkakliuose publikaInkaklių mokykloje – daugiafunkciame centre svečiavosi žinomas žolininkas, farmacininkas, liaudies medicinos žinovas Virgilijus Skirkevičius. 2008 metais V.Skirkevičiui buvo suteiktas Lietuvos šviesuolio vardas už kitokį požiūrį į žmogų, už raginimą pažinti savo kūną, atsisakant vaistų ir atsigręžiant į savęs pažinimą.

Susitikimo metu V.Skirkevičius akcentavo, kad ligų priežastys glūdi mumyse ir jos dažniausiai būna dvasinės. Remdamasis Rytų medicinos išmintimi, žolininkas patarė atstatyti sutrikusią harmoniją su aplinka ir individualiai gilintis į savo kūno ir sielos gelmes, o ne vien tik griebtis tablečių.

Paskaitos dalyviai išgirdo sveikatai naudingų patarimų, kalbėta apie augalų savybes ir jų pritaikymą gydymui: kada ir kur rinkti vaistažoles, kokius jų mišinius vartoti, kokiais ciklais juos gerti, kaip pasirinkti vaistinius augalus pagal žmogaus temperamentą.

V.Skirkevičius mielai atsakė į visus susirinkusiųjų klausimus ir patikino, kad visos paslaptys glūdi ne žolelėse ar vaistuose, bet mumyse.