Žvilgsnis į globėjų šeimynas – pro filmavimo kameros akį

Picture 003Prieš savaitę aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įvertinimu socialinėje srityje – „Gerumo žvaigždėmis”, apdovanotos Grygališkės kaime gyvenanti Ona JOGIENĖ ir šilutiškė Angelika GRIKŠIENĖ.

Svarbaus įvertinimo moterys sulaukė dėl savo veiklos, kuri keičia ne tik jų, bet ir artimųjų meilės nepatyrusių vaikų likimus.

Moterys jau daug metų savo namuose, lyg didžiuliame uoste, saugo ir padeda skleistis gražiausioms vaikystės svajonėms. Tik jų dėka dėl vienokių ar kitokių priežasčių tikrų tėvų meilės nepatyrę vaikai gali pajusti, ką reiškia namų šiluma ir jaukumas.

„Šilutės naujienų” laikraštyje jau rašėme apie tai, kad Seime vykusiame renginyje, kurio metu ir buvo įteikti apdovanojimai, globėjos sulaukė didelio netikėtumo. Iš visos Lietuvos į kasmetinę šventę susirinkę globėjai savo akimis filmuotose vaizdo medžiagose galėjo išvysti, koks gyvenimas verda kiekvienoje šeimynoje.

Neilgus informacinius video filmus apie globėjas iš mūsų krašto sukūrė Šilutės r. savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė Kristina Šadauskaitė.

Jais dalinamės ir su Jumis!

Globėjos O.Jogienės šeimyna „Vaikiškos svajonės”

Globėjos A.Grikšienės šeimyna

Silutes naujienu LOGO