B. Bagočius išsaugojo čempiono titulą

Gruodžio 18 - 19 d. VšĮ „Šilutės sportas“ vyko asmeninis rajono šaškių čempionatas, kuriame dalyvavo 9 vyrai ir dvi moterys iš Šilutės, Rusnės, Žemaičių Naumiesčio, Judrėnų ir Stemplių. B. Bagočius išsaugojo čempiono titulą, K. Križinauskaitė tapo moterų turnyro nugalėtoja.

B. Bagočius išsaugojo čempiono titulą (E. Lukošiaus nuotr.).

Daugkartinis nugalėtojas šilutiškis B. Bagočius ir D. Girčius iš Stemplių surinko po 14 taškų iš 16 galimų, tačiau čempiono titulas atiteko B. Bagočiui dėl aukštesnio asmeninio koeficiento. Domas liko antras, trečia vieta pasidalino Algirdas Dulinskas ir Vincas Nefas – po 10 taškų.

B. Bagočius laimėjo 6 partijas ir dvi baigė lygiosiomis. Tiek pat pasiekė D. Girčius, antrą varžybų dieną įveikęs 4 konkurentus. B. Bagočius, žaisdamas prieš D. Girčių buvo sukūręs įdomią poziciją, bet tuo nepasinaudojęs gavo tenkintis lygiosiomis. Pergalės atveju jis būtų įgijęs 2 taškų persvarą.

Vėliau atitrūkti nuo gerai žaidusio atkaklaus D. Girčiaus Benediktui nepavyko. B. Bagočius taikiai partijas baigė su D. Girčiumi ir Algirdu Dulinsku, trečiuoju prizininku, o kitus nugalėjo. Ne itin patenkintas buvo, kad neatitrūko bent taškeliu nuo persekiotojo D. Girčiaus. III vietą užėmęs V. Nefas iškovojo tris pergales, 4 partijas baigė taikiai, 1 pralaimėjo B. Bagočiui. A. Dulinskas laimėjo 3 partijas, 4 baigė lygiosiomis, 1 pralaimėjo D. Girčiui.