Dziudo turnyre Alytuje – du sidabro ir vienas bronzos medalis

Alytuje vykusiame III tarptautiniame dziudo turnyre „Judo animal planet 2022“ Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „Kumika“ sportininkai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus, iškovojo du sidabro ir vieną bronzos medalį.

Turnyre iškovoti du sidabro ir vienas bonzos medalis. (R. Lukošiaus nuotr.).

III tarptautiniame dziudo turnyre, kurį organizavo dziudo klubas „Dziudo Simba“, dalyvavo apie 350 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų, taip pat Varšuvos, Rygos bei Jelgavos dziudo klubas.

Atidarymo metu visus linksmino Alytaus cirko klounas, o varžybų metu – įvairūs tarp sportininkų ir žiūrovų vaikštantys žvėrių kostiumais vilkintys aktoriai.

Pasak trenerio R. Lukošiaus, geriausiai Alytuje sekėsi Jonui Vyšniauskui ir Tadui Kazlauskui, kurie nusileido tik čempionams ir liko antri. III vietą iškovojo Ignas Klimanskis, per žingsnį nuo medalių liko Juozas Leškys ir Benas Kovyrcovas. Jiems atiteko penktos vietos. Kiti po pralaimėtų pirmų kovų pasitraukė iš turnyro.