E. Skurdelis Bulgarijoje gina šalies garbę 

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vyksta vienas seniausių tarptautinių bokso turnyrų Europoje. Mūsų šalies vardą gina Vinco Murausko auklėtinis, Lietuvos bokso federacijos rinktinės narys Edgaras Skurdelis

Geriausias 2021 m. Lietuvos boksininkas E. Skurdelis.

Jau 73 kartą vyksiančiame „Strandja“ turnyre vasario 20 – 27 dienomis varžosi 343 boksininkai ir boksininkės. Į Bulgarijos sostinę atvyko 37 valstybių atstovai iš Europos, Azijos, Amerikos ir Afrikos žemynų. Lietuvos rinktinės gretose kovoja 8 boksininkai ir 2 boksininkės.

Geriausias 2021 m. Lietuvos boksininkas, šilutiškis E. Skurdelis pernai Pasaulio čempionate iškovojo 5 vietą. Tai didžiausias jo pasiekimas. Svarbiausios 2022 m. varžybos – Europos čempionatas, į kurį jis deda viltis, nes po pasaulio čempionato išaugo jo pasitikėjimas. Šilutiškio karjeros tikslas – patekti į olimpiadą.

Septyni lietuviai kovas pradėjo jau pirmą turnyro dieną sekmadienį. Moterų varžybose svorio kategorijoje iki 60 kg Ana Starovoitova pirmoje kovoje susitiko su itale Daniela Golino. Vyrų varžybose E. Skurdelis (svorio kat. iki 63,5 kg) susitiko su kazachu Muchamedu Bazarbajumi.

Lietuvos rinktinė prieš turnyrą Bulgarijoje surengė treniruočių stovyklą. Tiesiogines transliacijas galite stebėti IBA Youtube kanale: IBA oficialus Youtube kanalas.

 

Pagal LBF inf.