Elegantiška laisvalaikio apranga vyrams – ką reikia turėti savo spintoje?

Elegantiška laisvalaikio apranga vyrams yra vienas iš tų stilių, kuris leidžia iš tiesų išreikšti save. Nors jis reikalauja tam tikro rafinuotumo, palyginti su įprasta laisvalaikio apranga, „smart casual“ aprangos kodas nėra toks oficialus kaip dalykinis stilius. Nors dažnai naudojamas švenčių ir renginių metu, šis elegantiškas stilius gali tapti ir jūsų kasdiene apranga. Ji sukurta pabrėžti eleganciją ir brandą, bet taip pat patogi ir lengvai pritaikoma įvairiose situacijose. Dėvėdami šio stiliaus drabužiais jausitės taip, lyg viskas, ko norite, jau pasiekta.

 

Kas yra elegantiška laisvalaikio apranga vyrams?

Kadangi elegantiškas laisvalaikio stilius yra gana konservatyvus, jam mažiau įtakos turi trumpalaikės mados tendencijos. Rengiantis šiuo stiliumi lengviau pasirūpinti savo garderobo ateitimi, nes įsigijus kelis šiam stiliui būdingus daiktus, kuriuos turėtų turėti kiekvienas vyras, jų deriniai tarnaus jums metų metus.

„Smart casual“ aprangos pagrindą sudaro klasikiniai drabužiai, kurie ir sudarys jūsų asmeninio stiliaus pagrindą. Šiuos pagrindinius daiktus galima derinti tarpusavyje, kad maksimaliai išnaudotumėte savo garderobo pagrindinius elementus – nuo kelnių, pavyzdžiui, gerai prigludusių džinsų ar „chino“ kelnių, iki marškinių, švarko ir batų.

Kaip tarpusavyje derinti skirtingus švarkus ir kelnes?

Sakoma, kad turint penkis skirtingus kostiumus ir šešis marškinius, galima sukurti septyniasdešimt penkis skirtingus švarko, kelnių ir marškinių derinius. Pirmiausia jums reikės juodo, rudo, tamsiai mėlyno, rusvo ir pilko kostiumo. Kostiumų ir atskirų jų dalių rasite sekdami šią nuorodą: https://modivo.lt/c/vyrams/drabuziai/kostiumai. Taip pat dviejų baltų, dviejų kreminių ir dviejų šviesiai mėlynų marškinių. Kiekvienas turimas švarkas derės su kiekvieno kostiumo kelnėmis, jums beliks keisti marškinius. Svarbiausia taisyklė – perkant kostiumus suderinti jų atspalvius. Jei vieni kostiumai turės šaltą toną, o kiti šiltą, jie gali nederėti tarpusavyje. Derindami skirtingus švarkus, marškinius ir kelnes sukursite nepamirštamus ir nuolat besikeičiančius įvaizdžius, niekam nė neįtariant, kad tai pasiekiate nepirkdami naujų drabužių. Žinoma, nepamirškite ir aksesuarų: juodas ir rudas diržas, charakteringos kojinės suteiks „smart casual“ stiliui būdingo lengvumo.

Kokius batus rinktis prie „smart casual“ aprangos?

Batai, kuriuos avėsite vilkėdami elegantišką laisvalaikio aprangą, turės didelę įtaką jūsų išvaizdos užbaigtumui ir nuoseklumui. Aukštos klasės sportbačiai gali drabužių derinį paversti labiau kasdienišku, o klasikinių Oksfordo odinių batų pora – papuošti. Šiam aprangos stiliui tinka visų tipų mokasinai ir loaferai. Svarbiausia, kad bent batų karkasas būtų pagamintas iš odos. Kokybiškų mokasinų ir loaferų asortimentą rasite MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje sekdami šia nuoroda: https://modivo.lt/c/vyrams/avalyne/mokasinai.

Daugiau apie elegantiškos laisvalaikio aprangos vyrams subtilybes sužinokite paspaudę šią nuorodą: Kokius drabužius rinktis, norint atrodyti „smart casual“?