Finišavo Šilutės krepšinio gatvės lygos varžybos

Liepos 22 d. finišavo vasaros Šilutės krepšinio gatvės lygos varžybos UAB „Šilutės polderiai“ taurei laimėti. Nugalėtojais tapo krepšinio komanda „Vieta jūsų reklamai“.

Vasaros Šilutės krepšinio gatvės lygos dalyviai.

Pasak Šilutės krepšinio komandos trenerio Kęstučio Macijausko, Šilutės krepšinio gatvės lyga skirta gerai ir turiningai praleisti vasaros vakarus lauko aikštelėse nepriklausomai nuo oro. Gatvės krepšinio lygos tikslas – populiarinti krepšinį Šilutėje, skatinti reguliariai fiziškai lavintis, stiprinti sveikatą. Taip pat suteikti galimybę neprofesionalams ir profesionalams savo malonumui pažaisti krepšinį, tik įdomiau – ne tik salėse, bet gryname ore. Sudaryti galimybes ir jaunimui praleisti vasaros vakarus ne baruose ar prie kompiuterio, o lauko krepšinio aikštelėse. Į tokią veiklą siekiama įtraukti ne tik krepšininkus ar krepšinio mėgėjus, bet ir aerobinės gimnastikos šokėjas, muzikos miksuotojus.

Vasaros Šilutės krepšinio gatvės lygos nugalėtojai – komanda „Vieta jūsų reklamai“.

Vasaros Šilutės krepšinio gatvės lygos varžybose „Šilutės polderių“ taurei laimėti nugalėjo komanda „Vieta jūsų reklamai“. Varžybose dalyvavo 4 komandos, jos tarpusavyje sužaidė po du kartus. Po dviejų ratų pirmavo “Vieta jūsų reklamai”, antrą vietą užėmė „Paskutiniai dinozaurai“, trečią „Šilutės Vandenys“, ketvirta vieta atiteko „Draugystei“.

Pusfinalyje „reklamuotojai“ laimėjo prieš „Draugystę“, o “dinozaurai” prieš vandens tiekėjus. Dėl III vietos „Draugystė“ nugalėjo “Šilutės vandenis”. Finale „Vieta jūsų reklamai” įveikė „Paskutinius dinozaurus”.

Pertraukų metu vyko įvairūs konkursai ir atrakcijos, koncertavo Vygantas Stoškus su grupe.