Geriausioje sausio sporto nuotraukoje – jaunosios lengvaatletės finišas

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso pirmuoju 2022 metų laureatu tapo lengvosios atletikos ir fotografijos entuziastas, treneris, olimpinių žaidynių dalyvis Dainius Virbickas.

Geriausioje sausio sporto nuotraukoje – jaunosios lengvaatletės finišas. (Kitos nuotraukos https://www.sportas.info/).

Jo nuotrauka iš Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionato Kaune tapo geriausia sausio mėnesio sporto nuotrauka.

Pastaruoju metu lengvosios atletikos varžybose su fotoaparatu nesiskiriantis D. Virbickas surinko 15 taškų iš 39 galimų. Antrą vietą užėmė 12 taškų surinkęs Rokas Lukoševičius. Jis konkursui atsiuntė nuotrauką iš Lietuvos krepšinio lygos čempionato rungtynių, kuriose susitiko Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ komandos. Per rungtynių pertraukėlę teisėjas Jurgis Laurinavičius kiek per anksti įžengė į aikštę, dar nepasibaigus šokėjų pasirodymui.

Trečioje vietoje – 11 taškų pelnęs Vytautas Pilkauskas. Jis pateikė nuotrauką iš Dakaro ralio Saudo Arabijoje: po kvapą gniaužiančios avarijos Benedikto Vanago šturmanas Filipe Palmeiro sėdi ant rato, žvelgia į sudaužytą bolidą ir tik jis vienas težino, kokios mintys ir emocijos sukasi jo galvoje.

Geriausios sausio mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 21 Lietuvos fotografas.

Nuotraukas vertino 13 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. D. Virbickui bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel“ dovana – 100 eurų vertės čekis.