Ieškote dovanos artimam žmogui, padovanokite nepamirštamus įspūdžius

Įneškite į savo artimųjų gyvenimą daugiau laimės pasirinkę dovaną, kuri būtų patirtis, o ne materialus daiktas. Kodėl geriau kaip dovana patirtis, o ne daiktas? Jei jums reikia idėjos tikrai ypatingai ir nepamirštamai dovanai mylimam žmogui, rinkitės patirtį, o ne daugiau dalykų. Kodėl? Jau ne kartą įrodyta, kad patirtis daro mus laimingesnius nei daiktai, ir ši laimė trunka ilgiau.

Kad padėtumėte tapti visų mėgstamiausiu dovanų davėju, perskaitykite mūsų keletą idėjų, kad  turėtumėte bent po vieną kiekvienai šventei. Šiai dienai dovanos internetu tai didelis išsigelbėjimas kiekvienam ieškančiam dovanos. Tai gali būti operos/teatro bilietai (žinoma, už geriausias vietas).  VIP koncerto bilietai. Lėktuvų bilietai. Nelabai kūrybingas, bet lėktuvo bilietai visada yra gera idėja. Diena SPA centre.

 

Arba, dar geriau, šiltame lauko baseine, kai lauke žiema. Padidinkite statymus atsinešdami karštos arbatos ir  vyno butelį. Masažas, pageidautina kartu su taure vyno arba puodeliu karšto šokolado. Susimąstyti verčianti knyga. Knyga, kupina kelionių iššūkių. O gal tai vyno degustacija? Alaus degustacija? Viskio degustacija. Šokolado degustacija. Piešimo/gitaros/fortepijono klasė. Kelionė su netikėtumais. Šuoliai su guma. Skrydis parasparniu. Diena stalo žaidimų klube. 


Vakarienė restorane su tokia egzotiška virtuve, kad negali ištarti nė vieno meniu punkto ir turi bejėgiškai rodyti patiekalus, kad juos užsisakytum. O gal visa diena pramogų parke. Skrydis oro balionu. Diena jachtoje/valtyje su daug šampano ir grojaraščiu su mėgstama muzika. Naktinis piknikas. Kalbos kursas. Žygis į kalną. Kuprinėje paslėpkite dėžutę su mažyčiu tortuku ir šampano buteliu.

Kai pasieksite viršūnę, atidarykite šampaną ir uždekite žvakes ant torto viršaus (greičiausiai teks pirkti neužgęstančias žvakes, nes kalnų viršūnės – vėjuotos vietos. Asmeninis horoskopas (jei žmogus užsiima astrologija). Pakeiskite asmeninę vadovaujamą meditaciją, žmogišką dizainą, asmeninę koučingo sesiją ar bet ką, kas tiks jūsų draugo sielai. Šokių pamoka. Jodinėjimas saulėlydžio metu palei paplūdimį. Jogos užsiėmimų ar bet kokios kitos sportinės veiklos, kuri palaikys sveikatą, abonementas. Prabangi pirmoji nakvynė keliautojui.

Jei turite draugą, kuris didžiąją gyvenimo dalį praleidžia kelyje niūriuose nakvynės namuose ir žemo lygio bendruose kambariuose, galite padovanoti jam kuponą pirmai nakvynei prabangiame viešbutyje kitai kelionei. Po 26 valandų skrydžio ir pertraukiamų snūduriavimo oro uostuose jie bus daugiau nei dėkingi už purią, debesis primenančią pagalvę ir tikrą čiužinį garsui nepralaidžiame viešbučio kambaryje.