Irkluotojams vasara – tikras darbymetis

Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, treniruojami Romualdo Drungilo vasarą nesnaudžia - dalyvauja įvairiose šalies baidarių ir kanojų varžybose.

Šilutiškės L. Rimkutė ir N. Vaitkutė vasarą leidžia sportuodamos.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai vasarą leidžia irkluodami. Šiauliuose, Talkšos irklavimo bazėje mūsų rajono garbę gynė irkluotojai Lidija Rimkutė, Nomeda Vaitkutė, Austėja Kotikovaitė, Austėja Pranskaitytė, Lukas Lynikas, Ugnius Norkus, Adrijus Beržonskis, Ignas Balceris, Arnoldas Gudauskas, Benas Jančė bei Ignas Timoščenko, Orestas Rimšas. Jie dalyvavo Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo varžybose.

Šių varžybų organizatoriai ir vykdytojai yra Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija.

Šilutiškės L. Rimkutė ir N. Vaitkutė dviviete baidare iškovojo antrąją vietą 200 m plaukime. Distanciją įveikė per 00:55.01. O. Rimšas su panevėžiete Goda Vainoraite 200 m plaukime dviviete baidare buvo neaplenkiami – distanciją įveikė per 00:44.061. Šilutiškė A. Kotikovaitė ir marijampolietis Titas Žilinskas šią distanciją įveikė per 00:51.093 ir užėmė šeštą vietą. Vienviete baidare Austėja taip pat iškovojo šeštą vietą 200 m distanciją įveikusi per 01:06.955.

Jaunių grupėje šilutiškė L. Rimkutė ir šiaulietis Arūnas Šličius 200 m plaukime dviviete baidare iškovojo I vietą, distanciją įveikę per 00:39.058. N. Vaitkutė šiame plaukime su šiauliečiu Bratich Marco buvo ketvirti, įveikę distanciją per 00:42.019.

N. Vaitkutė ir L. Rimkutė dviviete baidare (K-2) 200 distanciją įveikė per 00:55.001 ir užėmė antrą vietą.