Istorinis lengvaatlečių laimėjimas Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate

Sausio 7 - 8 dienomis uostamiestyje, lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatas, kuriame komandinėje įskaitoje Šilutės rajono jaunimo komanda tapo nugalėtoja, o jauniai užėmė trečią vietą.

Šilutės sporto mokyklos jaunių ir jaunimo lengvaatlečių komanda.

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatui sportininkus ruošė treneriai Lina Leikuvienė, Audrius Urmulevičius ir Stasys Oželis.

Rajono rinktinės sudėtyje puikiai startavo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai. Jie padėjo Šilutės rajono komandai užimti aukštas vietas komandinėje įskaitoje – jaunimo komanda buvo pirma, o jauniai liko treti.

Švėkšniškis Ednaras Serapinas peršoko 175 cm, o Vilius Liorencas – 190 cm ir iškovojo antras vietas. Trišuolio rungtyje Ainaras Mikužis buvo trečias – 11,68 m, o Andrius Milinauskas 60 m bėgimo finale liko šeštas – 7,70 sek., o trišuolyje užėmė 4 vietą nušokęs 11 m 34 cm.

Dauguma šilutiškių iškovojo ir asmenines prizines vietas. Jaunimo grupėje Kamilė Stankutė tapo nugalėtoja 600 m ir 60 barjerinio bėgimo nuotoliuose. Jaunių grupėje Nojus Petraitis iškovojo dvi antras vietas bėgdamas 600 m ir 60 m su barjerais nuotolius, o kartu su Nojum per barjerus bėgęs Mykolas Maurius užėmė III vietą. Goda Šiaudvytytė iškovojo II vietą 600 m ir 1000 m bėgimuose, trišuolio rungtyje Gabrielė Urniežiūtė buvo trečia.

Vaikinų ir merginų komandos bėgo estafetę 4×200 m. Merginos Kamilė Stankutė, Goda Šiaudvytytė, Gustė Gečaitė ir Gabrielė Urniežiūtė iškovojo II vietą. Vaikinai Nojus Petraitis, Naglis Kuturys, Mykolas Maurius ir Andrius Milinauskas užėmė IV vietą.

Visi sportininkai iškovojo teisę vasario mėnesį dalyvauti Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatuose, kur bus įteiktos rajonų čempionate iškovotos komandinės taurės.