Kangoo Jumps treniruotės Šilutėje

Šilutiškė, buvusi kūno kultūros mokytoja Rita Kutkaitė nuolat sukasi sporto virtuvėje. Išėjusi iš švietimo sistemos, visada širdimi buvo su sportu. Prieš ketverius metus energinga ir jaunatviška šilutiškė pradėjo vesti įdomias ir užvedančias treniruotes. Vienos iš jų - Kangoo Jumps sezonas startuos spalio 4 dieną, o jau kitą savaitę kviečiamos moterys registruotis.

Kangoo Jumps trenerė Rita Kutkaitė.

Kangoo Jumps treniruotės – tai intervalinė fitneso ir aerobikos treniruotė mūvint specialius „Kangoo Jumps” batus.

 „Strikinėjam jau ketverius metus ir esu labai patenkinta. Muzika išlaisvina įtampą ir taip galime visos kartu mėgautis sportu. „Kangoo Jumps“ batus duodame visoms. Jie yra pritaikyti pagal kūno svorį. Šiuo metu jau yra dalis moterų, kurios turi savo batukus, tai gali judėti ir namuose, nes internete gali rasti daug „online“ treniruočių“, – sakė R. Kutkaitė.

Kangoo Jumps – visiškai nauja fitneso programa, kurios metu 80 proc. sumažinsite susidūrimą su kietu paviršiumi ir tai saugo sąnarius bei nugarą. Vienas iš treniruočių privalumų – greitai krentantis svoris. Tokiose treniruotėse galima sudeginti iki 1000 kalorijų vos per vieną valandą ir atsikratyti celiulito. Kangoo Jumps stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, gerina laikyseną ir koordinaciją. Treniruotė taip pat ypač tinka sportininkams, norintiems padidinti savo ištvermę. Tai labai gera reabilitacija po operacijų, gerina sveikatą ir nuotaiką.

„Lieknėkite ir džiaukitės gyvenimu, geromis emocijomis. Šios fitneso, aerobikos ir šokio treniruotės yra labai motyvuojančios ir specialiai sukurtos nuolatiniam kūno raumenų jėgos didinimui su stipriu kardio treniruotėms būdingu ritmu“, – sakė trenerė R. Kutkaitė.

Treniruotės nemokamos. Susidomėjusiosios gali skambinti tel. 865142797.