Ketvirtfinalio starte – galinga „Šilutės“ pergalė

Kovo 30 d. prasidėjo intriguojančios „7bet-NKL“ čempionato ketvirtfinalio kovos.

„Šilutės“ ekipoje geriausiai sekėsi T. Balčiūnui, jis per 27 minutes pelnė 16 taškų. (Mariaus Baranausko nuotrauka).

Pirmajame ketvirtfinalio mače „Šilutė“ namuose priėmė Kauno „Atleto“ krepšininkus. Prasidedančias čempionato rungtynes tiesiogiai transliuoja Delfi TV.

„Šilutė“ užtikrintai pradėjo „7bet-NKL“ ketvirtfinalio kovas – namie 81:54 (24:13, 18:11, 22:11, 17:19) nepasigailėjo „Atleto“. Ketvirtfinalyje ekipos kovoja iki trijų pergalių. „Šilutė“ po šio mačo serijoje pirmauja 1-0.

Šilutiškių komandai Tomas Balčiūnas per 27 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.
Nugalėtojų komandoje penki žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, o pasižymėti bent tašku spėjo 9 iš 11 ekipos krepšininkų.

„Atleto“ gretose labiausiai išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (0/1 dvit., 4/7 trit., 2/2 baudų), 1 atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Šilutė“ rungtynes perlaužė dar I kėlinyje, įgijo dviženklį pranašumą (22:10) ir iki pertraukos persvara tik augo. Į rūbinę šeimininkai išsinešė 18 taškų prabangą (42:24). Po pertraukos svečiams rimčiau užsikabinti nepavyko, o didžiausias „Šilutės“ pranašumas buvo IV kėlinyje – 32 taškai (79:47).

„Šilutė“: Tomas Balčiūnas 16 (6/10 dvit., 11 atk. kam., 26 naud.), Delante Jonesas 15 (6/8 dvit.), Valdas Vasylius (2/4 trit., 4 kld.) ir Deividas Anužis (6/6 baud., 4 rez. perd.) po 11, Rokas Mačiulis 10 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Linas Lekavičius 8 (4/7 dvit., 5 atk. kam.).
Balandžio 1 d. „Šilutė“ žaidžia antras ketvirtfinalio rungtynes išvykoje su „Atletu“. Rungtynės transliuojamos nuo 18 val. per Delfi TV.