Klaipėdos rankininkų krikštynos Šilutėje

Birželio 20 d. Šilutėje, Hugo Šojaus parke, Šyšos pakrantėmis su sportiniais žemėlapiais rankose nardė Klaipėdos miesto „Viesulo“ sporto centro sportininkai.

„Viesulo“ sportininkai krikštijosi H. Šojaus parke.

Klaipėdos sporto centro auklėtiniai, dauguma jų – rankininkai, šiuo metu stovyklauja mūsų rajone, Šilininkuose. Tai turininga ir daug įspūdžių dovanojanti stovykla 10 – 15 vaikams, leidžianti atsipūsti nuo sėdėjimo namuose, mokslų, pailsėti nuo tėvų, kompiuterių, telefonų, sportuoti, iškylauti, maudytis ir vykti į ekskursijas.

Pasak rankinio trenerių Gintaro Cibulskio ir Vidmanto Toliušio, „Viesulo“ rankininkai ir rankininkės – stipriausi Lietuvoje.

Stovyklautojai pasigedo pramogų Šilutėje, tad panoro išmėginti orientavimosi sportą. Jiems į pagalbą atskubėjo Šilutės sporto klubo „Leitė“ orientavimosi treneris Edvardas Lukošius. Pasak E. Lukošiaus, orientavimosi varžybos rankininkams buvo tikros krikštynos. Rankininkai į varžybas atvyko trumpa apranga – su šortais, tad dilgėlėmis apžėlusi Šyšos pakrantė gerokai juos „apkramtė“. Tačiau nuotaikos nesugadino, varžybose karaliavo puiki nuotaika, klegesys, šurmulys, pokštai ir žaidimai.