Kviečia balsuoti populiariausio sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba antrus metus iš eilės inicijuoja populiariausio Šilutės sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas.

Vienas iš kandidatų – E. Užkuraitis (kairėje), kurio kandidatūrą siūlo VšĮ „Šilutės sportas“.

Šiais metais Šilutės rajono savivaldybės administracijai pateiktos penkios kandidatūros, tad iki 2021 m. gruodžio 13 d. šilutiškiai kviečiami balsuoti ir pareikšti savo nuomonę.

Pristatome kandidatus:

Valdas Mikužis. 2021 m. Lietuvos ralio kroso II vietos laimėtojas. Kandidatūrą teikia ASK „Vilkyčiai“.

Sandra Montvilė. 2021 m. Lietuvos ekstremalaus bėgimo su kliūtimis čempionė, Spartan Europos čempionato 3 vietos laimėtoja. Didelio noro ir nuoseklaus darbo dėka pasiekusi aukštų rezultatų. Kandidatūrą teikia Ekstremaliojo sporto asociacija.

Vilija Parnarauskienė. Pasiekusi aukštų sportinių laimėjimų Lietuvos, Europos ir Pasaulio rankų lenkimo čempionatuose. Savo pavyzdžiu pritraukia į šią sporto šaką nemažai jaunimo, juos motyvuoja ir skatina siekti aukštų rezultatų. Kandidatūrą teikia Šilutės rankų lenkimo klubas „Pamarys“.

Edgaras Skurdelis. Atstovaudamas Šilutę penkis kartus yra tapęs Lietuvos čempionu, 2021 m. 5 vieta Pasaulio čempionate. Kandidatūrą teikia Šilutės sporto mokykla.

Evaldas Užkuraitis. Sportininkas atstovauja FK „Šilutė“, dalyvauja II lygoje. Kandidatūrą teikia VšĮ „Šilutės sportas“.