Lengvaatlečiai pradėjo žiemos sezoną

Lapkričio 26 - 27 d. šalies lengvaatlečiai pradėjo žiemos uždarų patalpų sezoną Šiauliuose ir Klaipėdoje. Šiauliuose vykusiame rajonų vaikų olimpinių vilčių čempionate varžėsi gimę 2008 m. ir jaunesni vaikai.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai su apdovanojimais.

Pasak Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės, medalius pavyko iškovoti penkiems jauniesiems sportininkams: 1000 m bėgimuose laimėjo Kostas Budvytis ir Andrėja Šimkutė, 60 m barjeriniame bėgime – sparčiai tobulėjantis Rokas Mačiulaitis, penktokė Agnė Naruševičiūtė, debiutavusi šioje techniškai sudėtingoje rungtyje užėmė III vietą, Regimantas Leikus šoko į tolį ir iškovojo II vietą.

Šeštadienį į uostamiestį sugužėjo įvairių Lietuvos miestų lengvaatlečiai, „Maniežo taurė 2021“ varžybose varžėsi jaunučiai ir jauniai. Taurę iškovojo Nojus Petraitis, kuris bėgo 60 m su barjerais, o vyresnė treniruočių draugė Kamilė Stankutė šioje rungtyje buvo antra. 1000 m bėgime Goda Šiaudvytytė iškovojo III vietą, jaunių grupėje Naglis Kuturys liko ketvirtas.