LFF II lyga: šilutiškiai vis dar „sausi“

Balandžio 9 d. LFF II lygos antrojo turo rungtynėse namuose „Šilutės“ futbolininkai, treniruojami Svajūno Česnulio, iškovojo užtikrintą pergalę (3:1) prieš Kauno „Fortūna“  futbolininkus.

Vilniaus „Viltis“, Vilniaus „TransINVEST“ ir „Šilutė“ savaitgalį iškovojo antrąsias pergales bei LFF II lygos čempionate užima pirmas tris pozicijas. „Vilčiai“ šįsyk pergalei pasiekti užteko vieno įvarčio (1:0), „Šilutei“ – trijų (3:1), o „TransINVEST“ pasidovanojo sau 4 įvarčius (4:0).

 

Šiuo metu vis dar pirmauja „Viltis“. Jei „Vilties“ ir „TransINVEST“ treneriai ir vadovai neslepia ambicijų patriukšmauti, tai „Šilutė“ apie rezultatus nekalba. Šilutiškiai ir toliau tvirtina, kad pagrindinis jų dėmesys infrastruktūrai, o rezultatai anksčiau ar vėliau ateis.

Pagal sezono pradžią atrodo, kad jie ateis anksčiau, mat antrojo turo rungtynėse vėl iškovota užtikrinta pergalė (3:1) ir vėl įvarčius komandai mušė veteranai Donatas Surblys ir Gvidas Juška. Ar gali komanda ilgai laikytis ant senukų, ateitis parodys.

Ir šios rungtynės „Šilutei“ nebuvo pačios lengviausios. Akivaizdu, kad Kauno „Fortūna“ šiame sezone nervus pagadins ne vieniems.

Per dvejas rungtynes į varžovų vartus įvarčius mušė: Donatas Surblys – 2, Gvidas Juška – 2, Aivaras Lukošius ir Arvydas Miklovis po vieną. Į „Šilutės“ vartininko Vadim Trafimov saugomus vartus krito tik 2 įvarčiai.

Balandžio 15 d., 17.30 val., „Šilutė“ žais su Telšių FC „Džiugas B“ futbolininkais, turnyrinėje lentelėje užimančiais 14 vietą. Po to namuose kitas rungtynes šilutiškiai žais tik balandžio 30 d., 14 val., su Vilniaus FM „Ateitis“ futbolininkais. Viso LFF II lygos turnyre dalyvauja 18 komandų.