Mūsų dziudoistai pasirodė šauniai Elektrėnuose

Lapkričio 20-21 dienomis į Elektrėnus susirinko apie 300 dziudo kovotojų išsiaiškinti, kas stipriausi Lietuvoje iki 13 ir 17 metų. Gausi šilutiškių komanda pasiekė gerų rezultatų.

Šilutiškiai kovotojai iškovojo penkis - 1 sidabro ir 4 bonzos - medalius. R. Lukošiaus nuotr.

Į čempionatą susirinko moksleiviai U-13 (vaikai) sportininkai, gimę iki 2005 – 2007 m., ir U-17 (jauniai), gimę 2005 – 2007 m. čempionate dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus. Pagal varžybų nuostatus, U-13 grupėje sportininkams buvo neleidžiami smaugimo ir laužimo veiksmai, o U-15 amžiaus grupėje neleidžiami tik laužimo veiksmai.

Mūsų sportininkai čempionate pasirodė šauniai, visi kovojo drąsiai ir atidavė visas jėgas.

Pirmą dieną ant tatamio kovojo U-13 ir U-17 amžiaus grupių sportininkai. Čia trečiąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Juozas Leškys ir Mantas Sungaila. Antrą dieną kovojo U – 15 amžiaus grupė, kurioje antrąją vietą užėmė Ignas Klimanskis. Trečiąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Martynas Ražaitis ir Justas Vyšniauskas. Per žingsnį nuo medalių liko Gabrielė Paleckytė ir Saimonas Vytuvis, pralaimėję kovas dėl trečios vietos.