Namuose – „Atleto“ revanšas prieš „Šilutę“

Kauno „Atletas“ įnešė intrigos į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio seriją.

T. Balčiūnas per 25 minutes pelnė 17 taškų.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namie 94:75 revanšavosi „Šilutei“. Ketvirtfinalio serijoje iki 3 pergalių rezultatas tapo lygus – 1-1. Pirmąjį mačą namuose šilutiškiai laimėjo 81:54. Kitas mačas vyko balandžio 7 d. Šilutėje. Ketvirtfinalio poros nugalėtojas pusfinalyje sulauks arba Šakių „Vyčio“, arba Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“. Pastarojoje serijoje 1-0 priekyje marijampoliečiai.

Kauniečiams Karolis Babkauskas per 33 minutes pelnė 18 taškų (1/1 dvit., 2/7 trit., 10/11 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 29 naudingumo balus. Rezultatyviausias buvo Amandas Urkis, per 31 minutę pelnęs 20 taškų (6/7 dvit., 2/4 trit., 2/4 baudų).
„Šilutės“ gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 5/7 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 19 naudingumo balų.
„Atletas“ nuo pirmojo ketvirčio griebė jautį už ragų ir įgijo 9 taškų pranašumą (24:15). Sulaikyti varžovų šilutiškiai nepajėgė ir II kėlinyje, kuriame gavo 0:11, o skirtumas išaugo iki 19 taškų (23:42). Iki pertraukos „Atleto“ persvara sumenko iki vienaženklės (43:36).

III kėlinyje kauniečiai išliko priekyje, bet turėjo saugotis varžovų bandymų priartėti. 5 taškų be atsako atkarpa vėl leido įgyti dviženklę persvarą (62:49), o netrukus pranašumas siekė 17 taškų (67:50). Ketvirtąjį kėlinį „Atletas“ atidarė 10 taškų atkarpa ir išsprendė nugalėtojų klausimą (77:50).
„Šilutė“: Delante Jonesas 18 (5/10 dvit., 2/5 trit.), Tomas Balčiūnas 17 (6/10 dvit., 5/7 baud., 6 atk. kam.), Deividas Anužis 12 (2/2 trit.), Linas Lekavičius (2/7 dvit.), Valdas Vasylius ir Jeremiah Culveris po 7.