O. Mamčenkovas – vicečempionas

Druskininkuose vykusiame Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate Šilutės sporto klubo „Lokys“ atletas (treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Li-čin-chai) Osvaldas Mamčenkovas tapo vicečempionu.

Druskininkuose O. Mamčenkovas (dešinėje) tapo šalies vicečempionu, L. Matevičius stūmimo rungtyje tapo prizininku.

Čempionate kovas pradėjo dailiosios lyties atstovės. Čia buvo fiksuoti nauji šalies rekordai. Kitą dieną į kovas stojo vyrai, tarp kurių buvo ir Tokijo olimpinėse žaidynėse 11-tą vietą iškovojęs klaipėdietis Arnas Šidiškis bei būrys šalies čempionų. Pasak L. Čičirkos, varžybos organizuotos aukščiausiu lygiu, paruošta naujausia technika, vyko tiesioginė transliacija internetu. Mūsų rajono garbę gynė O. Mamčenkovas, Manfredas Burzdžius, Lorenas Matevičius ir Ramūnas Šteinys.

55 kg svorio kategorijoje kovojusiam Ramūnui nepavyko rovimas, tačiau stūmimo rungtyje įveikęs 70 kg štangą jis užėmė septintą vietą tarp 21 dalyvio. 67 kg kategorijoje M. Burzdžius rovime įveikė 87 kg štangą, stūmime – 105 kg ir dvikovėje surinkęs 192 kg liko penktoje vietoje. 73 kg svorio kategorijoje L. Matevičiui sekėsi geriau: rovimo rungtyje – 90 kg (IV vieta), stūmimo – 111 kg (III vieta) ir dvikovėje -201 kg (IV vieta).

81 kg kategorijoje O. Mamčenkovas nusileido tik didesnę patirtį turinčiam panevėžiečiui Viktor Šuiskij, dvikovėje surinkusiam 255 kg ir tapusiam čempionu. Osvaldas, dvikovėje surinkęs 238 kg iškovojo šalies vicečempiono vardą. Visi prizininkai apdovanoti kiekvienoje veiksmo rungtyje, tad Osvaldo rankose vos tilpo trys taurės.

Varžybų transliacijos internetu įrašą galima stebėti per Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos „Facebook“ paskyrą.