Pas „Šilutės prekybos“ pirkėjus dar sugrįžo Kalėdos

loterija silutes prekybos visiVisas dvidešimtukas laimingų žmonių vakar skirstėsi iš Šilutėje esančios ir UAB „Šilutės prekyba“ priklausančios „Dobilo“ parduotuvės, mat čia ir vėl įvyko kalėdinės loterijos finalinis žaidimas.

Šilutiškiai, visų rajono seniūnijų ir Pagėgių savivaldybės gyventojai laimėjo išties solidžius ir vertingus prizus.

„Šilutės prekybos“ kalėdinės ir velykinės loterijos jau gerai žinomos rajone, mat rengiamos jau bent keliolika metų. Kiek išties metų, sako nebeprisimenantis net bendrovės valdybos pirmininkas Egidijus Kuzminskas.

Ir pernai rudenį, artėjant didžiosioms metų šventėms, šios bendrovės parduotuvėse perkantys žmonės pakviesti išbandyti laimę loterijoje. Tam tereikėjo vienoje iš 25 bendrovės parduotuvių pirkti prekių ne mažiau kaip už 20 litų. Tarp tų pirkinių turėjo būti ir žaidimo ženklu pažymėta prekė, čekio antroje pusėje reikėjo užrašyti savo duomenis ir čekį įmesti į žaidimo dėžę.

Šiemetinėje loterijoje dalyvavo ypač įspūdingas pirkėjų skaičius – beveik 13 tūkstančių. Prizus jiems suruošti Šilutės loterija silutes prekybos Kuzminskasprekybininkams padėjo maisto gamybos įmonės kone iš visos Lietuvos: „Marių prekyba“, „Volfas Engelman“, „Sakalas“, Kauno pieno centras „Premia“, „Mažeikių mėsinė“, „Biovela“, „Klaipėdos duona“, „Žemaitijos pienas“, „Kretingalės mėsa“, „Plungės duonos kepiniai“, „Krekenavos agrofirma“, „Vilniaus duona“, „Klaipėdos mėsinė“, „Kalnapilis“, „Trasa“ ir daug kitų.

„Mano šiandieninis tikslas yra atlaisvinti šį parduotuvės kampą, o jūs po to išeisite namo arba labai laimingi, arba šiek tiek nusiminę“, – kreipdamasis į 20 burtų keliu išrinktų ir suvažiavusių laimingųjų ir rodydamas spalvingas dovanų pakuotes šmaikštavo E.Kuzminskas.

Tačiau nusiminusių tądien, regis, nebuvo, nes vienas po kito suvažiavusieji dalijosi buityje išties praversiančius daiktus. Antklodes namo išsivežė Irena Girdvainienė iš Stoniškių sen. Anužių k., šilutiškė Jadvyga Kontrimienė ir Kintų sen. Uogalių k. gyvenanti Virginija Sabaliauskienė, virtuvėje kasdien reikalingą virdulį laimėjo Saugų sen. Kebelių k. gyvenantis Gediminas Jackauskas, kokteilinę – stoniškietė Rimutė Raulušonienė, lygintuvą – pagėgiškė Raimonda Stanišauskaitė, sumuštinių keptuvę į Pagėgių sav. Kentrių kaimą išsivežė Modestas Stūronas, o vaflinė atiteko Gardamo sen. Meškinės k. gyvenančiam miškininkui Tomui Useliui. Naujomis stiklinėmis ir ąsočiu savo indaują papildys šilutiškė Dangira Šlajienė, o puodukų rinkiniais – Gražina Nausėdienė iš Šylių bei Eligijus Pokvytis iš Rusnės. Indeliais ledams džiaugėsi Regina Gudlenkienė iš Žemaitkiemio, skrudintuve – Asgerda Kasiliauskienė iš Saugų sen. Kukorų k., trintuvu – piktupėniškė Dalia Martišauskienė, o mikrobangų krosnele – rusniškis Petras Bočkus. Andrius Sakavičius iš Kintų sen. Sakūčių k. namo vežėsi plaukų džiovintuvą, Usėnų sen. Kaulių k. gyvenantis Donatas Alkimavičius – čiužinio užvalkalą, o degutiškė Erijana Pleinienė – barzdaskutę.

Pagrindinis prizas – naujintelaitė skalbyklė – išvažiavo į Vainutą, ją išsivežė čia gyvenanti Lina Sudeikienė.

Na, o finalinio žaidimo dieną pamiršusiai pagėgiškei Dagnai Bartušienei liko paskutinysis prizas – alaus bokštas.

„Šilutės prekybos“ vadovai šventines loterijas žada organizuoti ir ateityje, mat, anot E.Kuzminsko, bent taip norima atsidėkoti savo pirkėjams, kurie jau ištisus dešimtmečius yra ištikimi mūsų rajono prekybininkams.