Plungės miesto čempionate – ir šilutiškiai

Šeštadienį, spalio 16 dieną, Plungėje vyko tarptautinis vaikų ir jaunučių dziudo čempionatas „Auksinis ruduo 2021“. Jėgas čia pasitikrino Latvijos ir Lietuvos sportininkai. Šilutės dziudo klubą ir sporto mokyklą atstovavo trylika sportininkų.

Plungėje šilutiškiai iškovojo 1 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Atvirame čempionate dalyvavo sportininkai iš Kauno, Alytaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Plungės, Ukmergės, Jonavos, Elektrėnų, Pasvalio, Telšių, Prienų, Kėdainių ir Šilutės.

Geriausiai sekėsi Jonui Vyšniauskui, kuris savo svorio kategorijoje tapo čempionu. Antrą vietą užėmė Tadas Kazlauskas. Trečiąsias vietas iškovojo Ignas Klimanskis ir Justas Vyšniauskas. Per žingsnį nuo medalių liko Saimonas Vytuvis, Benas Kovyrcovas ir Juozas Leškys – šie sportininkai užėmė penktąsias vietas.