Policijos krepšinio turnyre – ir Šilutės pareigūnas

Palangos sporto centro salėje dvi dienas vyko policijos krepšinio turnyro Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti finalinis etapas.

9-uoju numeriu Tauragės apskrities VPK krepšinio komandoje žaidžia ir Šilutės PK tyrėjas M. Bieliauskas.

Tauragės apskrities VPK krepšinio komandoje 9-uoju numeriu žaidžia ir Šilutės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjas Mantas Bieliauskas.
Šios varžybos turi senas tradicijas, o šiemetinis turnyras buvo jau 27-asis. Tiesa, šis skaičius galėjo būti ir dar didesnis, jei ne paskutinieji dveji metai, kuomet dėl šalyje paskelbtos pandeminės situacijos nebuvo galima organizuoti sporto renginių.

Šiemetinį krepšinio turnyrą prieš tris mėnesius pradėjo 10 komandų. Į finalinį etapą pateko keturios stipriausios: Kauno, Klaipėdos, Marijampolės ir Tauragės apskr. VPK. Pirmąją varžybų dieną susitiko Kauno ir Klaipėdos apskrities VPK, 75:73 pergalę iškovojo kauniečiai ir pateko į kitą dieną vyksiantį finalą. Kitose pirmos dienos rungtynėse Tauragės AVPK krepšininkai rezultatu 84:68 nugalėjo kolegas iš Marijampolės, ir taip pat užsitikrino teisę žaisti finaliniame susitikime.

Finale susitiko Kauno ir Tauragės apskr. VPK sportininkai. Tauragiškiai nepaliko vilčių kauniečiams, nugalėdami juos rezultatu 86:72. Tauragės krašto sportininkai čempionų vardus susigrąžino po 5 metų pertraukos, kuomet pergale džiaugėsi 2017 metais.
Geriausiu finalinio etapo žaidėju pripažintas Justas Košys (Tauragės AVPK).