Prienuose medalius iškovojo E. Sagalec ir D. Šatkus

Kovo 26 dieną į Prienų sporto areną Nacionalinė dziudo asociacija pakvietė stipriausius šalies sportininkus - vyko pagrindinis metų renginys – Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas. Mūsų rajono garbę čempionate gynė klubas „Kumikata“.

Šilutiškiai sportininkai su savo treneriu R. Lukošiumi Prienuose.

Prienų arenoje vykusiame čempionate Šilutę atstovavo 7 sportininkai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus. Medalius pavyko iškovoti tik dviem iš jų.
Trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo Dominykas Šatkus, antrąją svorio kategorijoje iki 90 kg – Edvardas Sagalec. Per žingsnį nuo medalių liko Rokas Sadževičius, Justas Pauparis ir Ernestas Sagalec. Jie liko penkti.

Jau tampa tradicija, kai kiekvienas Prienuose surengtas asociacijos renginys žymi ir pačios organizacijos ūgtelėjimą. Nacionalinė dziudo asociacija, pernai pradėjusi projektą, finansuojamą bendrai su Sporto rėmimo fondo lėšomis, turėjo galimybę į Lietuvą pakviesti tarptautinį pripažinimą turinčius lektorius, pristatančius naujausias sportininkų rengimo technologijas.

Pagrindinis dėmesys skirtas platesnei auditorijai, besirūpinančiai vaikų ir jaunimo ugdymu bei fizine veikla. Šiuo metu praeitame šimtmetyje vyravusi „čempiono“ idėja išsivysčiusiose šalyse keičiama į „harmoningai besivystančio ir sveiko žmogaus“ idėją.

Todėl ir sportui keliami nauji reikalavimai, kai traumų prevencija, psichologinė pusiausvyra ir sportinės veiklos komfortas tampa privaloma sportininkų rengimo dalimi. Tai buvo pagrindinis mokymų akcentas visiems dalyvavusiems treneriams, teisėjams ar vadybininkams.