Puikus Šilutės dziudoistų pasirodymas Pasvalyje

Spalio 9 dieną Pasvalio „Žvaigždžių arenoje“ vyko atviras 5–asis Pasvalio dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo 270 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą KUMIKATA atstovavo 7 sportininkai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus.

Pasvalyje šilutiškiai iškovojo visų spalvų medalius.

Pasvalyje šilutiškiai iškovojo vieną aukso, du sidabro ir du bronzos medalius. U-9 amžiaus grupėje čempionu tapo Benas Burba svorio kategorijoje virš 42 kilogramų. U-13 amžiaus grupėje sidabro medalį laimėjo Benas Kovyrcovas, tik finale nusileidęs alytiškiui. Trečią vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Saimonas Vytuvis.

U-15 amžiaus grupėje antras buvo Ignas Klimanskis, finalinėje kovoje pralaimėjęs Elektrėnų sporto centro auklėtiniui. Trečią vietą šioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 73 kg iškovojo Justas Vyšniauskas.

Šeštadienį Plungėje vyks miesto vaikų dziudo varžybos „Auksinis ruduo“.