Rankų lenkikų kovos Vasario 16-ąją

Klaipėdoje vykusiame rankų lenkimo turnyre „Atkūrimo taurė 2022“ liejosi puikios emocijos, o dalyvių kovingumą sužadino prieš varžybas sugiedotas Lietuvos himnas. Vasario 16-ąją į Klaipėdą sugužėjo arti 100 tvirtarankių.

Šilutės rankų lenkikų komanda.

Prie trispalvėmis išpuoštų stalų rankas sukryžiavo sportininkai iš Klaipėdos, Šilutės, Mažeikių, Radviliškio, Kuršėnų ir Šakių. Pasak sporto renginyje dalyvavusios šilutiškės Paulinos Mickutės, mintis rengti rankų lenkimo turnyrus šią Lietuvai svarbią dieną kilo šio sporto entuziastui, dukart Europos meistrų rankų lenkimo čempionui Vladui Kuizinui. „Jis buvo pradininkas ir šį turnyrą organizavo daugiau nei dešimtmetį. Tai tapo gražia tradicija. Anksčiau į turnyrą atvykdavo latviai ir rusai, šįkart dėl pandemijos apsiribota dalyviais iš Lietuvos. Į Klaipėdą suvažiavo daug pajėgių lenkikų, įtemptos kovos virė nuo ryto iki vakaro“, – sakė P. Morkūnas.

Nugalėtoja Paulina Mickutė.

Turnyro pradininkas V. Kuizinas ir jo idėjas tęsiantis kintiškis P. Morkūnas sakė, kad tiek dalyvių net šiuo sunkiu pandeminiu laiku atspindi, kad ši sporto šaka gyva ir vis populiarėja.

Skirtingose amžiaus ir svorio grupėse turnyro nugalėtojais iš klaipėdiečių ir aplinkinių miestelių tapo Aurimas Šikšnius (iki 70 kg, Šilutė), Stasys Verkys (iki 80 kg, Gargždai), Dovydas Razminas (iki 78 kg, Klaipėda), Bronius Jurkus (iki 100 kg, Klaipėda), Gražvydas Norvaišas (iki 90 kg, Rietavas), Paulina Mickutė (absoliuti svorio grupė, Šilutė), Vilija Parnarauskienė (iki 60 kg, Šilutė) ir Giedrius Jokubauskas (per 90 kg, Rietavas).