„Rusnės žirgai“ raiteliai suko devynis garbės ratus

Birželio 18 - 20 dienomis „Rusnės žirgai“ raiteliai, treniruojami Laimos Ciparienės ir jos tėčio Igno Burškio dalyvavo tarptautiniame „Audruvis Chiampions Tour 2021“ I etapo konkūrų varžybose.

Tarptautinės „Audruvis Chiampions Taur 2021“ I etapo konkūrų varžybos vyko Ziniūnuose, Joniškio rajone. Varžybose, kurių prizinis fondas 6500 Eur, varžėsi Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Norvegijos raiteliai.

Rajono garbę tarptautinėse varžybose gynė L. Ciparienės ir jos tėčio I. Burškio treniruojami raiteliai: Rūta Sutnikaitė su Bramsu, Ieva Mačiulskytė su Meilute, Evelina Brazdeikytė su Lagūna, Vanesa Ulčinskaitė su Meilute, Liepa Ališauskaitė su Bramsu, Gailė Šimkutė su Babrungu.

Pirmą dieną 60 cm atviros klasės konkūre R. Sutnikaitė su Bramsu iškovojo pirmą vietą, I. Mačiulskytė su Meilute užėmė šeštąją vietą.

110 SILVER TOUR konkūro varžybose E. Brazdeikytė su Lagūna užėmė IV vietą, atviroje klasėse jaunučių užskaitoje taip pat buvo ketvirta.

Antrą dieną 60 cm jojimo varžybose, atviroje klasėje V. Ulčinskaitė su Meilute buvo antra, I. Malčiulskytė su Meilute šioje klasėje užėmė penktą vietą.

100 cm BRONZE TOUR (atvira klasė) L. Ališauskaitė su Bramsu buvo antra, E. Brazdeikytė su Lagūna trečia. Vaikų užskaitoje I vietą laimėjo L. Ališauskaitė ir Bramsas.

Trečios dienos konkūrų varžybose R. Sutnikaitė su Bramsu (60 cm atviroje klasė) buvo pirmi, I. Malčiulskytė su Meilute – penkti, V. Malčiulskytė su Meilute liko šeštoje vietoje.

80 cm (atvira klasė) G. Šimkutė su Babrungu užėmė VII vietą, 100 cm BRONZE TOUR (atvira klasė), L. Ališauskaitė su Bramsu tapo nugalėtoja. Vaikų užskaitoje Liepa su Bramsu taip pat buvo apdovanota aukso medaliu.

Botagas raiteliui