S. Česnulio auklėtinis pasirašė profesionalią sutartį

„Panevėžio“ futbolo klubas ir talentingas saugas, šilutiškis Aironas Trakšelis kartu sieks užsibrėžtų tikslų. Su 17-mečiu futbolininku Aukštaitijos sostinės komanda sudarė 3 metų sutartį.

Pasak VšĮ „Šilutės sportas“ vyriausiojo futbolo trenerio Svajūno Česnulio, treniruotis Aironas pradėjo nuo pirmos klasės. Jis išsiskiria puikia technika ir protingu mąstymu futbolo aikštėje. Šiuo metu Aironas yra U- 18 Lietuvos rinktinės narys, VšĮ „Šilutės sportas“ priklausys kompensacija už jo treniravimą.

A. Trakšelis šiuo metu mokosi Panevėžyje, R. Sargūno sporto gimnazijoje, pernai debiutavo pirmoje lygoje, kur su „Panevėžio B“ marškinėliais nuo liepos mėnesio sužaidė 8 mačus. 2021 metais jis taip pat atstovavo Lietuvos U-17 rinktinei.

Šiame tarpsezonyje A. Trakšelis sulaukė „Panevėžio“ vyr. trenerio Valdo Urbono pasitikėjimo ir įprastai yra metamas į kovą kontrolinių rungtynių antruose kėliniuose.

„Tokio amžiaus sudaryti kontraktą su aukščiausioje lygoje žaidžiančia komanda yra labai gerai. Nesitikėjau tiek rungtyniauti per kontrolines rungtynes, manau, visai neblogai pavyko išpildyti trenerio nurodymus. Dabar reikia nesustoti ir stengtis, kad mano pasirodymai truktų daugiau nei 20 minučių“, – sako saugas.