S. Montvilė – ekstremalaus bėgimo Čekijoje vicečempionė

Čekijoje Dolni Morina kaimo kalnuose vykusiame ekstremalaus bėgimo (OCR) - Trifecta varžybose šilutiškė Sandra Montvilė Spartan elito kotegorijoje tapo vicečempione.

S. Montvilė Čekijoje iškovojo vicečempionės vardą.

Trifecta – tai trys skirtingų distancijų varžybos per dvi dienas ir Šilutės vardas Čekijoje jau skamba garsiai! S. Montvilė ekstremaliose varžybose įveikė 22,5 km su 33 kliūtimis trasą ir laimėjo II vietą. Jos treneris, kaunietis Dainius Liutkus bendroje įskaitoje tapo čempionu.

Ekstremalus bėgimas (obstacle course race) – sparčiai populiarėjanti sporto šaka. Varžybų metu dalyviams reikia nubėgti pasirinktą distanciją, tuo pačiu įveikiant natūralias ir specialiai įrengtas kliūtis. Šis sportas išmėgina ne tik fizines, bet ir psichologines sportininko galimybes, tenka nugalėti aukščio, ugnies ir šalčio baimes.

Šiais metais varžybose dalyvavo daugiau nei 600 sportininkų iš visos Europos.