S. Montvilė vėl pirma

Vasario 20 d. netoli Vilniaus, prie Tapelių ežero vykusiose bekelės (X trasa 12 km moterys) bėgimo varžybose, geriausia praėjusių metų mūsų rajono sportininkė Sandra Montvilė vėl iškovojo I vietą.

S. Montvilė vėl buvo nepralenkiama.

Šiose varžybose galėjo dalyvauti visi norintys, išpildę visus renginio organizatorių – asaciacijos „Sportuok miške“ reikalavimus. Dalyviams buvo paruoštos dvi trasos: juoda apie 12 km, 2 ratai, ir raudona – 6 km, 1 ratas. Jos vedė miško keliais, takais, kalnais su natūraliomis kliūtimis.

„Šios varžybos buvo visai neplanuotos, ekspromtu pasitarėme su treneriu ir nusprendėme dalyvauti. Tikslas buvo linksmai praleisti laiką, pasidaryti gerą treniruotę bėgant trail bėgimą vaizdingame miške. Kadangi tai mano pirmos X trasos varžybos, nežinojau nei ko tikėtis, nei kas mano varžovės. Tiesiog dariau tai kas man labai patinka – bėgau“, – sako Sandra.

Atvykusi į varžybas ji susitiko su OCR Baltic warriors palaikymo komanda. 12 val. buvo duotas bendras startas visiems dalyviams, Sandra su Dainiumi, kaip tikri vedliai, startą atidarė bėgdami pirmi.

„Miške teko bėgti sniegu, ledu, samanomis, brūzgynais, teko peršokti nemažai rąstų, įveikti natūralias gamtos kliūtis. Antrajame rate buvo minčių, kad varžovės taupo jėgas ir kitame rate pagreitės, panašią taktiką turėjau ir aš. Daug gerų emocijų, gražaus miško, sniego, bendraminčių! Kas gali būti geriau?“ – džiaugėsi šilutiškė.